( 0 : 4 )
Lato 2021 - 2. Liga 7x7
  • wtorek, 17 sierpień 2021
  • 21:15

W absolutnym szlagierze szóstej kolejki 2.Ligi Letniej sensacyjny lider rozgrywek, El Barrio Mexa podejmował piąty zespół w stawce, All4One. Wobec postawy obu drużyn w tej edycji faworytem byli Meksykanie, jednak ekipy Macieja Rataj, mimo wpadek tego lata, lekceważyć nie należy. Gospodarze przybyli na styk i to nie chodzi o czas tylko o stan kadry. Właśnie to okazało się kluczem do scenariusza w tym meczu. Odważnie grający od początku goście już w 4 minucie wyszli na prowadzenie po akcji duetu Karol Kubicki – Stasiu Kędzierski. Niestety dla gospodarzy chwile potem ich najlepszy strzelec, Eduardo Langoria podkręcił kostkę i musiał opuścić boisko. W tym czasie EBM musiało sobie radzić mając na placu jednego zawodnika mniej, co całkowicie  dezorganizowało ich grę i co z kolei rywal skrupulatnie wykorzystał. Popularny Stasiu trafił do siatki rywali jeszcze w 8 oraz 15, a jeszcze w międzyczasie w 10 minucie gola dołożył Grzegorz Kowerski. Zanim goście się obejrzeli przegrywali już 4:0. Tuż przed przerwą kontuzjowany zawodnik wrócił na boisku, ale zajął pozycje bramkarza. Po zmianie stron gospodarze nie zdołali się już podnieść, próbowali, szarpali, ale nic nie wskórali. To wszystko za sprawą A4O, którzy nie zważając na sprzyjające okoliczności zagrali bardzo dobre zawody. Byli szybcy, agresywni i skuteczni. W drugiej połowie dobili rywala jeszcze dwoma golami, a oba zdobył Karol Kubicki. Ostatecznie All4One powróciło do walki o najwyższe cele w najlepszy możliwy sposób, gromiąc byłego już lidera, El Barrio Mexa 6:0. Najlepszy na boisku był autor hattricka i jednaj asysty, Stanisław Kędzierski, a cały zespół mimo, że pozostał na piątym miejscy w tabeli, to zniwelował stratę do podium do jednego punktu, a w czwartek gra z samym liderem!!!