( 0 : 2 )
Wiosna 2021 - 2. Liga 6x6
  • niedziela, 25 kwiecień 2021
  • 12:00

150' Michał Podobas Warsaw Bad Boys
144' Michał Buczek Warsaw Bad Boys
140' Kamil Janowicz Warsaw Bad Boys
134' Michał Podobas Warsaw Bad Boys
133' Michał Podobas Warsaw Bad Boys
122' Michał Podobas Warsaw Bad Boys
138' Daniel Kornatka Gramy Swoje
136' Marcin Karwas Gramy Swoje
135' Marek Chechat Gramy Swoje
134' Adam Olszewski Gramy Swoje
127' Kamil Siatkowski Gramy Swoje
113' Paweł Grosicki Gramy Swoje
110' Marek Chechat Gramy Swoje
144' Michał Podobas Warsaw Bad Boys
133' Kamil Janowicz Warsaw Bad Boys
132' Kamil Janowicz Warsaw Bad Boys
135' Kamil Siatkowski Gramy Swoje
134' Remigiusz Olszewski Gramy Swoje
127' Marek Chechat Gramy Swoje
110' Przemysław Robak Warsaw Bad Boys
1Michał Podobas Warsaw Bad Boys

Kolejnym meczem trzeciej kolejki 2 Ligi Szóstek było spotkanie pomiędzy Warsaw Bad Boys a Truskawkami na torcie. Pierwsza z drużyn przystępowała do meczu z dwoma porażkami, natomiast goście z dwoma zwycięstwami w poprzednich kolejkach. Pierwsza połowa meczu wskazywała, że obie drużyny badają się na wzajem. Delikatną przewagę dzięki kilku akcjom Chechata, Grosickiego i Siatkowskiego uzyskała ekipa Truskawek. W dziesiątej minucie wynik spotkania otworzył silnym i dokładnym strzałem z rzutu wolnego sprzed pola karnego Marek Chechat. Drugą bramkę, po indywidualnej akcji dołożył Paweł Grosicki. Gracze na przerwę schodzili przy wyniku 0:2 dla gości. Drugą połowę również lepiej zaczęły Tnt. Podanie Chechata wykorzystał „Sitek” i w protokole meczowym było już 0:3. Wtedy do odrabiania strat zabrali się gospodarze. Przeprowadzili dwie identyczne akcje, w trzydziestej drugiej i trzydziestej trzeciej minucie – podaje Janowicz, strzela Michał Podobas i mamy już kontakt. Chwilę później jednak możemy liczyć na odpowiedź Panów Olszewskich. Remigiusz podaje do Marka, który pokonuje bramkarza. Po kilku sekundach jednak cios oddają Bad Boysi w postaci trzeciej bramki Michała Podobasa. Strata trzech bramek w drugiej połowie nie podcięła jednak skrzydeł gościom i sami również byli w stanie odpowiedzieć w ciągu trzech minut kolejnymi trzema bramkami. Odpowiednio w trzydziestej piątej strzelił Chechat, w trzydziestej szóstej Karwas, natomiast w trzydziestej ósmej Kornatka. Poddać się tak łatwo również nie mieli zamiaru gospodarze. Chwilową niefrasobliwość obrony wykorzystał w rzutu karnego Janowicz, a w końcówce spotkania nie odpuszczał Michał Podobas. To dzięki jego asyście przy strzale Buczka i bramce w ostatniej minucie rozmiary porażki zostały zminimalizowane do wyniku 6:7.