( 2 : 2 )
Wiosna 2021 - 1. Liga 6x6
  • niedziela, 25 kwiecień 2021
  • 15:00

149' Damian Dąbrowski eXc Mobile Ochota
138' Kamil Modzelewski eXc Mobile Ochota
135' Patryk Koziorkiewicz eXc Mobile Ochota
119' Kamil Jurga eXc Mobile Ochota
115' Kamil Jurga eXc Mobile Ochota
126' Dominik Bodych FC NaNkacu
122' Kacper Szczerba FC NaNkacu
116' Kacper Szczerba FC NaNkacu
138' Patryk Koziorkiewicz eXc Mobile Ochota
119' Kamil Modzelewski eXc Mobile Ochota
126' Paweł Wojsław FC NaNkacu
122' Paweł Wojsław FC NaNkacu
116' Paweł Wojsław FC NaNkacu
1Kamil Jurga eXc Mobile Ochota

O godzinie 15 na murawie zameldowały się FC Ochota oraz FC NaNkacu. Oba zespoły w ubiegłym tygodniu schodziły z boiska pokonane, więc w obu ekipach od pierwszych minut było widać głód zwycięstwa, a co za tym idzie ciąg na bramkę przeciwników. Dzięki dobrej grze defensywnej, mimo bardzo wielu sytuacji, na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do 15 minuty kiedy bramkę dla Ochoty zdobył Kamil Jurga. Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać, bowiem już minutę później bramkarza zdołał pokonać Kacper Szczerba, który wykorzystał podanie Pawła Wojsława. Trzy minuty później doszło do niemal bliźniaczej sytuacji: na prowadzenie swój zespół ponownie wyprowadził Kamil Jurga, a chwilę później Paweł Wojsław znowu obsłużył Kacpra Szczerbę, który doprowadził do remisu. Po zmianie stron gra ani trochę nie zwolniła. Nadal oba zespoły miały ogromną chęć na zwycięstwo. Tym razem na prowadzenie wyszli zawodnicy w żółtych koszulkach po trafieniu Dominika Bodycha. Zawodnicy Kamila Jurgi, postanowili postawić wszystko na jedną kartę i rozpoczęli oblężenie bramki przeciwników. Poskutkowało to trzema trafieniami, dzięki którym zawodnicy w fioletowych koszulkach mogli dopisać sobie trzy punkty w tabeli.