( 7 : 0 )
Wiosna 2021 - 1. Liga 6x6
  • niedziela, 18 kwiecień 2021
  • 12:00

147' Daniel Smoczyński In-Plus Pojemna Halina
145' Daniel Smoczyński In-Plus Pojemna Halina
144' Igor Zieliński In-Plus Pojemna Halina
140' Igor Zieliński In-Plus Pojemna Halina
139' Jakub Mazurek In-Plus Pojemna Halina
135' Wojciech Skotnicki In-Plus Pojemna Halina
131' Jakub Mazurek In-Plus Pojemna Halina
124' Wojciech Skotnicki In-Plus Pojemna Halina
119' Igor Zieliński In-Plus Pojemna Halina
116' Bartosz Przyborek In-Plus Pojemna Halina
115' Igor Zieliński In-Plus Pojemna Halina
111' Daniel Smoczyński In-Plus Pojemna Halina
105' Tomek Warszawski In-Plus Pojemna Halina
136' Jakub Głowala Dziki Futbolu
147' Wojciech Skotnicki In-Plus Pojemna Halina
145' Tomek Warszawski In-Plus Pojemna Halina
144' Daniel Smoczyński In-Plus Pojemna Halina
139' Daniel Smoczyński In-Plus Pojemna Halina
135' Daniel Smoczyński In-Plus Pojemna Halina
124' Mateusz Cichawa In-Plus Pojemna Halina
119' Bartosz Przyborek In-Plus Pojemna Halina
116' Daniel Smoczyński In-Plus Pojemna Halina
115' Jakub Mazurek In-Plus Pojemna Halina
111' Bartosz Przyborek In-Plus Pojemna Halina
105' Igor Zieliński In-Plus Pojemna Halina
136' Maciej Stanicki Dziki Futbolu
1Daniel Smoczyński In-Plus Pojemna Halina

Drużyna In-Plus Pojemna Halina to dobrze znana marka, która mimo tego, że jej zawodnicy są na początku przygody z piłką odnoszą już znaczące sukcesy. W pierwszej kolejce ich przeciwnik posiadał znaczne braki kadrowe i dopiero drugi mecz miał pokazać na co stać tą ekipę. Dziki Futbolu o pierwszej kolejce powinni jak najszybciej zapomnieć, ponieważ ich wszystkie braki wypunktowali przeciwnicy i do dzisiejszego meczu przystępowali z zerowym dorobkiem punktowym. Od początku meczu zarysowała się przewaga zespołu gospodarzy, którzy w pełni kontrolowali sytuację na boisku. Po raz kolejny pokazali, że gra piłką sprawia im wielką przyjemność, przez co zawodnicy gości rzadko byli przy piłce i tylko dzięki nieskuteczności zawodników In-plus oraz dobrej dyspozycji Damiana Marcińczaka schodzili na przerwę z wynikiem 7:0. Druga połowa niewiele się różniła od pierwszej, ponieważ mocno rozpędzona drużyna gospodarzy znowu wygrała różnicą siedmiu bramek. Jedyną różnicą była honorowa bramka strzelona przez Dziki, która jednak była małym pocieszeniem przy piętnastu bramkach jakie strzelili gospodarze. Trudno wybierać w takim meczu najlepszego zawodnika spotkania, ponieważ w drużynie In-Plus nie było żadnego słabego ogniwa. Na uwagę zasługują liczby Daniela Smoczyńskiego, który do trzech bramek dorzucił cztery asysty. Pomimo dopiero drugiej kolejki wiele osób się zastanawia czy ktoś jest w stanie zatrzymać tak rozpędzoną maszynę, ale odpowiedź uzyskamy dopiero w następnych tygodniach.