( 3 : 0 )
Wiosna 2021 - 3. Liga 7x7
  • niedziela, 11 kwiecień 2021
  • 10:00

149' Mariusz Matraszek KS Na Pełnej
140' Tomasz Uzarski KS Na Pełnej
138' Mariusz Matraszek KS Na Pełnej
132' Mateusz Skowroński KS Na Pełnej
129' Marek Nowacki KS Na Pełnej
122' Tomasz Uzarski KS Na Pełnej
117' Mariusz Matraszek KS Na Pełnej
109' Tomasz Uzarski KS Na Pełnej
130' Filip Skrzęta Mi-Home Team
138' Tomasz Uzarski KS Na Pełnej
132' Łukasz Ambroży KS Na Pełnej
129' Tomasz Uzarski KS Na Pełnej
122' Mariusz Matraszek KS Na Pełnej
117' Mateusz Skowroński KS Na Pełnej
109' Cezary Kubalski KS Na Pełnej
113' Filip Skrzęta Mi-Home Team
1Tomasz Uzarski KS Na Pełnej

Mecz od samego początku toczył się w szybkim tempie. Nie brakowało agresji na pograniczu faulu ze strony obu ekip. W dziewiątej minucie piękną, indywidualną akcją popisał się popularny ,,Uzi”, który po otrzymaniu piłki od broniącego bramki KS Na Pełnej Cezarego Kubalskiego, wypuścił piłkę przed siebie mijając na obieg rywala i wygrywając wyścig, zakończył rajd celnym strzałem po długim rogu. Po zdobyciu gola zawodnik ten nie zwalniał tempa i ,,na pełnej” napędzał akcje swojej drużyny. W siedemnastej minucie spotkania, Mateusz Skowroński oddał mocny strzał na bramkę strzeżoną przez Wojciecha Szmyda, który skapitulował ponownie po rykoszecie i zmianie lotu piłki przez wyróżniającego się Mariusza Matraszka. Pięć minut później strzelec bramki odnotował asystę, zagrywając ze skrzydła po ziemi w pole karne rywali, gdzie najlepiej ustawiony Uzarski zamknął wynik do przerwy na 3:0. Pozostaje odnotować, że Pożoga Bonito mogła w ostatniej akcji pierwszej połowy zdobyć honorowe trafienie lecz strzał Szymona Nowaka ugrzązł w bocznej siatce. Jak i w pierwszej, tak i w drugiej połowie akcje Na Pełnej napędzał Uzarski, który w dwudziestej dziewiątej minucie wbiegł w pole karne i posłał piłkę pod nogi Cezarego Kubalskiego, któremu nie pozostało nic innego jak dopełnić formalności, podwyższając wynik spotkania. W trzydziestej minucie Pożoga wyszła z kontrą, gdzie Filip Skrzęta poszedł na przebój i próbując opanować piłkę przyjęciem na klatkę piersiową, został nieprzepisowo zaatakowany za wysokim kopnięciem przez Marka Nowackiego ale sędzia zastosował przywilej i umożliwił oddanie strzału, który mierzony w światło bramki, dał honorowe trafienie. Następnie arbiter wrócił do przewinienia i ukarał zawodnika Pełnej żółtą kartką. W 32 minucie mieliśmy kopię akcji jak przy bramce na 4:0, ale tym razem w roli asystenta wcielił się Łukasz Ambroży, a wykonawcą został Mateusz Skowroński. Na 6:1 bramkę zdobył Matraszek, po oskrzydleniu akcji przez Uzarskiego.  W kolejnej akcji ,,Uzi” podkreślił zasłużoną nagrodę za MVP spotkania, gdzie będąc sam na sam z bramkarzem, zrobił jeszcze obrót z piłką dekoncentrując przy tym linię obrony, patrzącą jak piłka wpada do bramki. W ostatniej minucie spotkania, bramkarz Pożogi sparował piłkę pod nogi Matraszka, który bez zastanowienia oddał strzał mieszcząc futbolówkę pomiędzy leżącym bramkarzem a słupkiem.