( 0 : 3 )
Wiosna 2020 - 4. Liga 7x7
  • niedziela, 07 czerwiec 2020
  • 11:00

137' Artur Igras Legion
135' Michał Jarosz ADP Wolska Ferajna
128' Konrad Ciesielczyk ADP Wolska Ferajna
119' Czarek Majewski ADP Wolska Ferajna
115' Krystian Kamiński ADP Wolska Ferajna
102' Adam Szczygielski ADP Wolska Ferajna
135' Jakub de Stefano ADP Wolska Ferajna
128' Michał Jarosz ADP Wolska Ferajna
119' Jakub de Stefano ADP Wolska Ferajna
1Artur Perekitko Legion
1Piotr Bors Legion
1Konrad Ciesielczyk ADP Wolska Ferajna
1Damian Cenkalski ADP Wolska Ferajna
144' Marcin Lipa Legion
144' Daniel Guba ADP Wolska Ferajna
1Kamil Jagiełło ADP Wolska Ferajna

W meczu czwartego szczebla siódemek przy Obrońców Tobruku naprzeciw siebie stanęli Old Legion i ADP Wolska Ferajna. Zapowiadała się zacięta rywalizacja i taka była już od początku spotkania. W ósmej minucie meczu, Adam Szczygielski skutecznie przejął piłkę na połowie rywala i pewnie pokonał bramkarza Legionów, wyprowadzając Wolską Ferajnę na prowadzenie. Gospodarze od razu przystąpili do wyrównania wyniku lecz na ich drodze stał Kamil Jagiełło. Tymczasem z drugiej strony dogodną sytuację wykorzystał Krystian Kamiński zdobywając drugą bramkę. Goście rozkręcali się z minuty na minutę. W osiemnastej minucie po dobrym kontrataku Kuba de Stefano celnie podał do Czarka Majewskiego, a ten zdobył trzecią bramkę dla gości i obie drużyny na przerwę zeszły przy wyniku 3:0 dla ADP. Ledwie zaczęła się druga połowa, a było już 4:0 po trafieniu Konrada Ciesiekczyka. W Trzydziestej trzeciej minucie Legiony w końcu przełamały defensywę rywala, trafiając na 4:1. Wydawało się że gospodarze rozpoczną pogoń, tymczasem na 5:1 podwyższył Michał Jarosz. Do nie typowej sytuacji doszło w czterdziestej czwartej minucie, kiedy to przed polem karnym Legionów faulowany był Daniel Guba, a winowajcą okazał się Marcin Lipa. Obaj panowie skoczyli sobie do gardeł, a między nimi stanął Szczygielski, który ucierpiał najbardziej. Guba jak i Lipa za całe zamieszanie zostali ukarani czerwoną kartką. Jak się okazało to nie był koniec emocji, bo w samej końcówce Old Legion dołożył jeszcze dwa gole i kto wie co by było gdyby ten mecz potrwał jeszcze kilka minut. Ostatecznie niespodzianka stała się faktem. ADP Wolska Ferajna pokonała Old Legion 5:3, a najlepszy na placu był bramkarz drużyny zwycięskiej, Kamil Jagiełło.