( 1 : 1 )
2020 - 7. Liga Zimowa
  • niedziela, 12 styczeń 2020
  • 17:00

146' Patryk Kutra FC Yelonki
138' Arkadiusz Rychert FC Yelonki
136' Piotr Zaręba FC Yelonki
136' Arkadiusz Rychert FC Yelonki
135' Arkadiusz Rychert FC Yelonki
105' Jakub Kozłowski FC Yelonki
118' Valentyn Boiko Oldboys Derby
146' Dariusz Chojnacki FC Yelonki
138' Piotr Zaręba FC Yelonki
135' Piotr Zaręba FC Yelonki
105' Arkadiusz Rychert FC Yelonki
118' Patrycjusz Kurek Oldboys Derby
1Arkadiusz Rychert FC Yelonki

Pojedynek FC Yelonek z Oldboys Derby reklamowaliśmy jako pojedynek drużyn z dużym zapleczem kadrowym i faktycznie oba zespoły stawiły się na boisku w licznych składach i ze sporem wsparciem kibiców. Od samego początku reprezentanci Jelonek prowadzili grę na połowie rywala. Już w 5 minucie Arkadiusz Rychert asystował przy bramce Jakuba Kozłowskiego. Mało brakowało, a prowadzenie szybko udałoby się im podwyższyć  za sprawą Sebastiana Małczyńskiego, lecz każdy oddany przez niego strzał z dystansu kończył nad bramką. W 18 minucie meczu kontratak wykorzystują "Oldboye" i po podaniu Patrycjusza Kurka gola strzelił Valentyn Boiko. Takim właśnie, remisowym wynikiem, zakończyła się pierwsza odsłona tego widowiska. Początek drugiej połowy opierał się na częstym odgwizdywaniu fauli. W 35 minucie świetnym wyrzutem z bramki popisał się bramkarz Yelonek, Dariusz Chojnacki i dzięki temu Arkadiusz Rychert zapewnił prowadzenie gospodarzom. Minutę później ten sam zawodnik zdobył trzecią bramkę i asystę, bo już kilka sekund później wynik na 4:1 ustanowił Piotr Zaręba. Ostatecznie druga połowa należała do młodej ekipy FC Y, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 6:1 i zasłużony komplet punktów powędrował na konto ekipy w białych trykotach.