( 1 : 3 )
Jesień 2019 - 1. Liga 7x7

138' Dawid Kurek UKS Południe Czosnów
135' Dawid Kurek UKS Południe Czosnów
120' Dawid Kurek UKS Południe Czosnów
142' Sebastian Murawski St. Varsovia
140' Sebastian Murawski St. Varsovia
119' Przemysław Tabor St. Varsovia
115' Sebastian Murawski St. Varsovia
107' Sebastian Murawski St. Varsovia
138' Piotr Aniszewski UKS Południe Czosnów
135' Łukasz Abramczyk UKS Południe Czosnów
142' Marcin Kozłowski St. Varsovia
140' Piotr Sędziak St. Varsovia
119' Marcin Kozłowski St. Varsovia
115' Łukasz Borkowski St. Varsovia
107' Łukasz Borkowski St. Varsovia
1Sebastian Murawski St. Varsovia

Starcie pomiędzy UKS Południe Czosnów i St. Varsovią, mimo że. UKS pewny był już spadku, ich rywale utrzymania, od początku było bardzo ciekawe. Świetnie to spotkanie zaczęło się dla nominalnych gości, którzy już po niespełna kwadransie prowadzili 0:2 po dublecie Sebastiana Murawskiego. Drużyna Michała Witkowskiego poszła za ciosem i po 19 minutach zdobyła trzeciego gola, tym razem autorstwa Przemysława Tabora. Lecz wtedy przebudzili się gospodarze i już po 60 sekundach odpowiedzieli trafieniem Dawida Kurka i było już tylko 1:3. Jak się okazało, taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron drużyna z Czosnowa poszła za ciosem. Znowu w roli głównej wystąpił Kurek, który bramkami w 33 i 38 minucie skompletował hat-tricka. Wydawało się wtedy, że gospodarze będą dalej napierali, ale po chwili mieliśmy kolejny zwrot akcji. Najlepszy na placu Murawski najpierw uderzył na 3:4, a w 42 minucie ustalił rezultat tej potyczki na 3:5. UKS Południe Czosnów może żałować, że przespało pierwszą połowę, co było na pewno decydujące dla przegranej w tym starciu. Ostatecznie UKS spadł z ligi, chociaż kto oglądał ich mecze, ten wie, że ten zespół miał sporo pecha tej jesieni. Za to St. Varsovia po nieudanym początku rozgrywek rozkręciła się na dobre, przez co finiszowała aż na szóstym miejscu.