2017 Pierwsza Liga Halowa
  • niedziela, 19 luty 2017
  • 08:50

2Roman Olszewicz Zielona Polana

W pierwszym meczu siódmej kolejki pierwszej ligi Zielona Polana "gościła" Zjazd. Mecz zaczął się od bramki Macieja Domagalskiego dla "gości", ale odpowiedź przyszła szybko,  a krótko rozegrany rzut wolny na bramkę zamienił Bartosz Konopko i było 1:1. Mecz był szybki i wyrównany ale spisujące się przyzwoicie bloki obronne nie pozwalały rywalom na zbyt wiele. W końcu defensywe rywali przełamali gracze Zjazdu, odskakujac na dwie bramki. Rywale zdołali jeszcze odpowiedzieć golem do szatni. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Przez blisko dziesięć minut ataki jednych i drugich zatrzymywały się na obronie bądź dobrze interweniowali bramkarze. Końcówka meczu należała do najlepszego gracza tego meczu Mariusza Rogowskiego, który długo w tym meczu nie mógł się przełamać ale w ostatnich minutach dołożył do wcześniejszej asysty jeszcze dwa gole i ustalił wynik na 5:2 dla Zjazdu.