( 1 : 2 )
Jesień 2023 - Totalbet 4. Liga 7x7
  • niedziela, 12 listopad 2023
  • 08:00

150' Michał Kulpiński Agil at Agord
145' Michał Kulpiński Agil at Agord
142' Maciej Wójcik Agil at Agord
131' Damian Metryka Agil at Agord
123' Maciej Wójcik Agil at Agord
103' Michał Kulpiński Agil at Agord
150' Damian Metryka Agil at Agord
145' Damian Metryka Agil at Agord
142' Damian Metryka Agil at Agord
131' Artur Kolanowski Agil at Agord
123' Artur Kolanowski Agil at Agord
Czerwone kartki
1Krzysztof Buta FC Kazubów
1Damian Metryka Agil at Agord

Agil At Agord, aby utrzymać się w walce o mistrzostwo, mecz musiał wygrać. Na przeszkodzie mógł stanąć przede wszystkim Władysław Oryszczuk, czyli najlepszy strzelec ligi. Spotkanie jednak rozpoczęło się od szybkiego ciosu zadanego przez Michała Kulpińskiego, któremu nieco pomogło szczęście. W 10. minucie zadanie swojej drużynie utrudnił, a jak się później okazało, uniemożliwił Krzysztof Buta, który za faul taktyczny przed polem karnym obejrzał czerwoną kartkę. O dziwo kolejne trafienie padło łupem osłabionych gospodarzy i do remisu doprowadził Aleksander Gotowiec. Mimo optycznej przewagi, goście nie mogli się wstrzelić w światło bramki i niewiele zabrakło, aby rezultat 1:1 utrzymał się do przerwy. W 23. minucie, udało się przełamać i Maciej Wójcik wyprowadził AAA na prowadzenie. W drugiej połowie, grający w przewadze jednego zawodnika Agil praktycznie nie schodził z połowy przeciwnika. Grą zarządzał Damian Metryka, grając nieco wyżej niż w pierwszej części spotkania. Przełożyło się to na 3 asysty, których równie dobrze mogło być więcej. Skutecznością błysnął Michał Kulpiński, a niczym lis pola karnego z najbliższej odległości piłkę do siatki wbijał Maciej Wójcik. Ostatecznie, pozbawiony argumentów FC Kazubów musiał uznać wyższość rywala i przegrał 2:6. Tym samym Agil At Agord utrzymał się w walce o złote medale, ale nie wszystko zależy od nich. W ostatniej kolejce muszą wygrać swoje spotkanie i liczyć na porażkę rywali.