Wiosna 2023 - Totalbet 4. Liga 7x7
Kolejka 10
  • sobota, 17 czerwiec 2023
  • 12:00

130' Michał Dutkiewicz Gyros Gaming
150' Zmicer Jarmolenka Team Ivulin Wola
149' Zmicer Jarmolenka Team Ivulin Wola
146' Uladzimir Malauka Team Ivulin Wola
133' Zmicer Jarmolenka Team Ivulin Wola
129' Antoś Łahviniec Team Ivulin Wola
124' Ihar Pikuła Team Ivulin Wola
115' Antoś Łahviniec Team Ivulin Wola
150' Ihar Pikuła Team Ivulin Wola
149' Aliaksandr Ivulin Team Ivulin Wola
146' Anton Rulou Team Ivulin Wola
133' Uladzimir Malauka Team Ivulin Wola
129' Anton Rulou Team Ivulin Wola
124' Anton Rulou Team Ivulin Wola
1Zmicer Jarmolenka Team Ivulin Wola

O godzinie 12 rozpoczął się mecz w 4 lidze siódemek, gdzie rywalizację podejmowały zespoły Gyros Gaming vs Team Ivulin ll. Już od samego początku meczu mogliśmy zauważać u zawodników Team Ivulinu spore zaangażowanie, dzięki któremu cały czas stwarzali sobie dogodne sytuację, a strzelanie gola dającego prowadzenie było tylko kwestią czasu. Zawodnicy w białych strojach nieustannie odwiedzali pole karne rywali, jednak mieli problem ze skutecznym wykończeniem akcji przez co na pierwsze trafienie musieliśmy czekać aż do 15 minuty spotkania. Dokładnie po kwadransie gry okazje na wyprowadzenie drużyny na prowadzenie wykorzystał Antoś Łahiviniec, który po zamierzeniu w polu karnym zdołał dobić futbolówkę niemal z lini bramkowej. Ten gol mocno otworzył kreatywność zawodników w białych strojach, dzięki czemu w dalszej części meczu mogliśmy oglądać coraz więcej ciekawych akcji w ich wykonaniu, a to zaowocowało drugim trefieniem pod koniec pierwszej połowy i na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 0:2. W drugiej części spotkania nie za wielkie się zmieniło i cały czas w posiadaniu piłki przeważali Goście, którzy zaledwie 4 minuty po rozpoczęciu zdobyli gola dającego trzybramkową przewagę. Gyros Gaming cały czas starał się przebić przez skuteczne szyki obronne, lecz ten faktu udało im się dokonać dopiero chwilę po straconym golu, gdzie z odpowiedzą na zadany cios przyszedł M.Dutkieiwcz, jednak radość ze strzelone gola nie trwała długo. Team Ivulin po starocnym golu jeszcze mocnej przystąpili do działania, a to szybko poskutkowało kolejnym zdobytym golem i znów mieliśmy trzy bramkową przewagę po stronie Gości. W samej końcówce spotkania Gyros próbował jeszcze odbić się od dna, lecz zawodnicy w białych strojach przejęli całkowitą kontrole nad meczem i finalnie mecz zakończył się pewna wygraną Gości 1:7.