( 1 : 2 )
Jesień 2022 - Totalbet SuperLiga6

145' Bartosz Tula KS Browarek
129' Tomasz Pietrzak KS Browarek
101' Bartosz Tula KS Browarek
150' Bartosz Żebrowski Pojemna Halina
118' Bartosz Przyborek Pojemna Halina
110' Czarek Petasz Pojemna Halina
145' Michał Koszela KS Browarek
129' Bartek Gwóźdź KS Browarek
118' Tomasz Żebrowski Pojemna Halina
110' Bartosz Przyborek Pojemna Halina
1Bartosz Tula KS Browarek

W niedzielę spotkały się dwie ekipy liderujące na najwyższym szczeblu rozgrywkowym ligi szóstek czyli KS Browarek i In-Plus Pojemna Halina. Pierwsza bramka padła już w pierwszej minucie, po nieporozumieniu w obronie zawodników w niebieskich trykotach, piłkę do siatki pakuje Bartek Tula, tym samym dając prowadzenie ekipie Browarka. Pomimo chęci podwyższenia prowadzenia i tworzenia sobie większej ilości sytuacji, drużyna w białych trykotach nie zdołała podwyższyć prowadzenia, i zemściło się to w 10 minucie kiedy to piłkę do siatki wpakował Cezary Petasz, tym samym wyrównując stan rywalizacji. Kolejny gol padł w 18 minucie spotkania a do siatki trafił Bartek Przyborek, i wyprowadził niebieskich na prowadzenie. Po dość intensywnej i wyrównanej pierwszej połowie to zawodnicy Haliny mieli jednak jednobramkową przewagę, a Browarek musiał gonić wynik. W drugiej połowie piłkę do siatki wpakował Tomasz Pietrzak, i na tablicy wyników widniał rezultat 2 do 2. Zaledwie 5 minut przed końcem, ekipa białych koszul pierwszy raz w tym meczu wyszła na prowadzenie, za sprawą Tuli, więc zapowiadała się emocjonująca końcówka spotkania. Tak też było, ponieważ Halina wzięła się za odrabianie jedno bramkowej straty, i dopięli swego w ostatniej akcji meczu po bramce Tomka Żebrowskiego. Po bardzo wyrównanym i emocjonującym spotkaniu obie drużyny podzieliły się punktami a mecz zakończył się rezultatem 3:3.