( 1 : 2 )
Jesień 2023 - Totalbet 6. Liga 6x6
  • niedziela, 24 wrzesień 2023
  • 16:00

144' Adam Pięta Na Chodzonego FC
143' Julian Trzciński Na Chodzonego FC
142' Błażej Rosołowski Na Chodzonego FC
133' Rafał Podsiadlik Na Chodzonego FC
129' Błażej Rosołowski Na Chodzonego FC
109' Rafał Podsiadlik Na Chodzonego FC
105' Adrian Dylewski Na Chodzonego FC
144' Marcin Podsiadlik Na Chodzonego FC
143' Rafał Podsiadlik Na Chodzonego FC
142' Mateusz Drozdowski Na Chodzonego FC
133' Adrian Dylewski Na Chodzonego FC
129' Adrian Dylewski Na Chodzonego FC
109' Błażej Rosołowski Na Chodzonego FC
105' Krystian Skłodowski Na Chodzonego FC
1Paweł Sternicki AC Podhace
1Krystian Skłodowski Na Chodzonego FC
1Adrian Dylewski Na Chodzonego FC

W meczu 6 Ligi 6 pomiędzy drużynami AC Podhace a Na Chodzonego FC, mogliśmy się cieszyć widowiskowym starciem, które obfitowało w wiele emocji i bramek, ale niestety też w kartki.  Już na początku meczu zespół AC Podhace dał wyraz skutecznemu konstruowaniu akcji bramkowych. Adrian Dylewski i Rafał Podsiadlik popisali się doskonałą grą drużynową, zdobywając bramki i zapewniając swojej drużynie dwupunktowe prowadzenie. Jednak gospodarze, Na Chodzonego FC, nie zamierzali pozostawać w tyle. Mikołaj Mogilnicki był niezwykle skuteczny, przeprowadzając imponującą akcję indywidualną i zdobywając bramkę w 11. minucie. Po tym trafieniu drużyna Podhace postanowiła rozpocząć pogoń. Paweł Sternicki wykazał się w polu karnym, zdobywając bramkę wyrównującą, co wywołało entuzjazm wśród kolegów z drużyny. Następnie przez kilka minut mogliśmy obserwować obustronne ataki i strzelanie, co czyniło mecz jeszcze bardziej ekscytującym. Niestety, w 37. minucie doszło do nerwowej sytuacji na boisku, w wyniku której Paweł Sternicki z Podhace i Krystian Skłodowski z Na Chodzonego otrzymali czerwone kartki. Chociaż początkowo wydawało się, że atmosfera na boisku jest napięta, obaj zawodnicy szybko doszli do porozumienia, uścisnęli sobie dłonie i stwierdzili, że przesadzili. Niemniej jednak, brak piłkarza z numerem 7 na plecach wpłynął negatywnie na drużynę gospodarzy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:7. Choć gospodarze walczyli dzielnie, to skuteczność przeciwnika okazała się decydującym czynnikiem w tej rozgrywce.