( 0 : 2 )
Wiosna 2024 - Totalbet 2. Liga 7x7
  • niedziela, 09 czerwiec 2024
  • 08:00

149' Adrian Dadas FC Zaborów
140' Sylwester Jacewicz FC Zaborów
137' Adrian Dadas FC Zaborów
126' Paweł Zdunek FC Zaborów
125' Bartek Pietrzak FC Zaborów
124' Adrian Dadas FC Zaborów
149' Paweł Zdunek FC Zaborów
140' Paweł Pszczoła FC Zaborów
137' Cezary Zahorodny FC Zaborów
126' Adrian Dadas FC Zaborów
125' Adrian Dadas FC Zaborów
150' Marek Szulgowicz BKS 04 Górki
1Adrian Dadas FC Zaborów

W konfrontacji BKS 04 Górki z FC Zaborów w ramach Drugiej Ligi Siódemek pewniakiem do triumfu byli nominalni goście. Lecz w pierwszej połowie BKS nie odstawał od faworyta, chociaż ten, rzecz jasna, miał przewagę. Wydawało się, że pierwsza odsłona skończy się wynikiem 0:0, ale w 24 minucie błąd przy wybiciu piłki z autu bramkowej popełnił jeden z defensorów, piłka trafiła do Adriana Dadasa, a ten zabawił się z obrońcą, po czym strzelił nie do obrony w długi róg i było 1:0. Po chwili Niebiesko-czerwoni wyprowadzili kontratak, Dadas wypuścił do boku Bartka Pietrzaka, a ten pięknie uderzył z ostrego kąta pod poprzeczkę i zrobiło się 0:2 do przerwy. A tuż po zmianie stron Dadas wstrzelił futbolówkę w pole karne, tam dobrze odnalazł się Paweł Zdunek i było już 0:3. Po takich 3 gongach Górki szybko się ocknęli i wykreowali sobie 2 niezłe okazje (konkretnie Mariusz Czajkowski i Adam Marcinkiewicz), ale występujący z konieczności między słupkami Cezary Zahorodny był na miejscu. A w 37 minucie, po tym jak Zahorodny wyszedł w pole, zanotował odbiór, po którym podał do Dadasa, który huknął jak z armaty na 4:0. Nie minęło 60 sekund, gdy temu samemu zawodnikowi zabrakło nieco szczęścia, gdyż obił obramowanie. W 40 minucie Paweł Pszczóła zagrał do Sylwestra Jackowicz, ten przyjął, spojrzał na wysuniętego bramkarza BKS-u i fantastycznym lobem zza połowy poprawił na 5:0. A tuż przed końcem najlepszy na murawie Adrian Dadas skompletował hat-tricka, ustalając rezultat tych zawodów na 6:0. FC Zaborów w pełni zasłużenie sięgnął po zwycięstwo, dzięki któremu wciąż może mieć nadzieje na złoto. BKS 04 Górki po tej porażce pozostają na ostatniej pozycji i ich sytuacja robi się nie do pozazdroszczenia.