( 2 : 3 )
Wiosna 2023 - Totalbet 5. Liga 7x7
  • sobota, 06 maj 2023
  • 14:00

146' Filip Łyczba Cool Team
144' Cezary Kuk Cool Team
143' Cezary Kuk Cool Team
131' Marcel Łopyta Cool Team
121' Michał Mitoszewski Cool Team
115' Cezary Kuk Cool Team
107' Claudio Ascani Cool Team
138' Waled Al-hansai The Gunner Cavaliers
126' Muayed Alsiyabi The Gunner Cavaliers
125' Waled Al-hansai The Gunner Cavaliers
108' Issam El - Aaoumari The Gunner Cavaliers
102' Waled Al-hansai The Gunner Cavaliers
146' Cezary Kuk Cool Team
143' Dominik Sądzyński Cool Team
131' Filip Łyczba Cool Team
115' Claudio Ascani Cool Team
1Cezary Kuk Cool Team

O godzinie 14 bywaliśmy świadkami niezwykle zaciętego pojedynku, gdzie mierzyły się drużyny rywalizację w 5 lidze siódemek, a dokładnie chodzi tu o spotkanie Cool Team vs The Gunner Cavaliers. Spotkanie błyskawicznie rozpoczęli Goście, którzy już w 2 minucie meczu otworzyli wynik spotykania za sprawą Waled, gdy ten dostrzegł źle ustawionego bramkarza i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Mimo szybko zadanego ciosu Gości, Cool Team nie zamierzał stać w cieniu i przystąpił do działania. W 7 minucie spotkania piłka znalazła się pod nogami Klaudio, a ten z zimna krwią doprowadził do wyrównania i znów mieliśmy remis. Od tego momentu drużyny naprzemiennie stwarzały groźne sytuacje, które skutecznie zamieniali na kolejne gole przez co do 15 minuty na protokole widniał wynik 2:2. Od tej pory drużyny niemal do samego końca pierwszej części spotkania zacięcie walczyły o zdobycie bramki, która dała by im prowadzenie w tym spotkaniu. Cały czas widzieliśmy składne oraz ciekawe rozwiania, lecz przez dłuższy czas piłka nie chciała znaleść się w bramce. Dopiero w 25 minucie spotkania jeden z obrońców Gospodarzy źle przeczytał intencje napastnika The Gunner Cavaliers przez i faulował go w polu karnym, a do wykonania powinności podszedł Waled, który pewnie zamienił ,,jednostkę’’ na gola. Druga część  spotkała wygladała niemal identycznie jak pierwsza. Drużyny za wszelka cenę chciały pokazać swoją wyższość na boisku, a dzięki temu byliśmy świadkami prawdziwego pokazu strzeleckiego, gdzie piłka wpadała do siatki raz po jednej,a raz po drugiej stronie. Kluczowym momentem w całym spotkaniu były ostatnie minuty meczu, gdzie to Cool Team zaczął podkręcać tempo, a zwłaszcza przyczynił się do tego Cezary Kuk, który na kilka minut przed końcem zaliczył asystę oraz zdobył gola co w finalnym rozrachunku dało im zwycięstwo 7:5.