Wiosna 2023 - Totalbet 7. Liga 6x6
Kolejka 10
  • niedziela, 18 czerwiec 2023
  • 19:00

149' Radosław Mystkowski Szybka Piłka Młociny
141' Marcin Podsiadlik Szybka Piłka Młociny
138' Michał Andrzejewski Szybka Piłka Młociny
136' Marcin Podsiadlik Szybka Piłka Młociny
134' Marcin Podsiadlik Szybka Piłka Młociny
132' Adrian Dylewski Szybka Piłka Młociny
108' Adrian Dylewski Szybka Piłka Młociny
104' Adrian Dylewski Szybka Piłka Młociny
139' Łukasz Wieczorek Ojcowie RKS-u
122' Tomasz Mikoś Ojcowie RKS-u
114' Łukasz Sobiczewski Ojcowie RKS-u
111' Łukasz Wieczorek Ojcowie RKS-u
149' Krystian Byczkowski Szybka Piłka Młociny
141' Adrian Dylewski Szybka Piłka Młociny
134' Michał Andrzejewski Szybka Piłka Młociny
132' Krystian Byczkowski Szybka Piłka Młociny
1Adrian Dylewski Szybka Piłka Młociny

O godzinie 19 wiosenne rozgrywki zakończyły drużyny Ojców RKS-u oraz Szybkiej Piłki Młociny. Gospodarze znajdowali się w dolnej części tabeli, zaś goście w jej górnej partii. Oba zespoły nie mogły już zbytnio odmienić swoich losów, ani tym pierwszym nie groził spadek, ani ci drudzy nie mieli szans na mistrzostwo. Mimo to chcieli oni w dobrym nastroju zakończyć rundę wiosenną. Strzelanie rozpoczął Adrian Dylewski w 4 minucie. Już kilka chwil później padły kolejne dwa gole dla faworytów, pierwszy z nich to samobój, natomiast trzecią zdobył ponownie piłkarz, który został wybrany MVP. Wydawało się, że zawodnicy w niebieskich trykotach będą kontrolować mecz i trudno będzie odmienić jego losy. Wtedy do akcji wkroczył Krystian Kołodziejski, który strzelając hat-tricka w trochę ponad 10 minut przywrócił remis na tablicy wyników. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza odsłona, co gwarantowało ogromne emocje w drugiej części. W jej trakcie goście zaznaczyli wyraźnie swoją dominację zaczynając od 32 minuty i kolejnego trafienia Dylewskiego. Następnie dublet dołożył Marcin Podsiadlik oraz raz piłkę do siatki przetransportował Michał Andrzejewski. Dopiero w 39 do głosu doszli gospodarze, znów dzięki trafieniu swojego gwiazdora. Nie zmotywowało to, jednak ich wystarczająco, gdyż zaraz kolejnego gola zdobył Podsiadlik. Kołodziejski starał się ze wszystkich sił i mimo, że ukąsił kolejne dwa razy rywali, łącznie w tym meczu dopisując na swoje konto sześć trafień nie dał rady odwrócić losów spotkania. W końcówce Radosław Mystkowski przypieczętował zwycięstwo przyjezdnych. W tym starciu zdecydowanie nie zabrakło emocji i dramaturgii. Niesamowitym wydaje się fakt, że wspaniała dyspozycja Kołodziejskiego zdała się na nic i to goście kończą kolejkę z trzema punktami. 6:9 to ostateczny wynik, zatem zgodnie z oczekiwaniami gracze z Młocin wygrywają. Kończą oni sezon w czołówce tabeli, co daje nadzieje na kolejne rozgrywki, zaś Ojcowie RKS-u jeśli chcą walczyć o wyższe cele niż utrzymanie muszą dobrze przygotować się na kolejną serię gier.