( 0 : 4 )
Wiosna 2023 - Totalbet 8. Liga 6x6
  • niedziela, 04 czerwiec 2023
  • 19:00

143' Adam Siok RKS Huragan Czeczotka
139' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
132' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
129' Karol Kardaś RKS Huragan Czeczotka
129' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
128' Daniel Małż RKS Huragan Czeczotka
126' Karol Kardaś RKS Huragan Czeczotka
125' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
120' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
114' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
107' Adam Siok RKS Huragan Czeczotka
143' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
128' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
126' Adam Siok RKS Huragan Czeczotka
125' Adam Siok RKS Huragan Czeczotka
120' Karol Kardaś RKS Huragan Czeczotka
114' Karol Kardaś RKS Huragan Czeczotka
107' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
1Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka

Spotkanie na poziomie 8 Ligi 6 pomiędzy Drogą a RKS Huragan Czeczotka zapowiadało się naprawdę ciekawie, szczególnie że obydwie drużyny jak do tej pory triumfowały po jednym razie. Już na samym początku meczu mogliśmy zaobserwować, że żadna ze stron tanio skóry nie sprzeda. Jako pierwszy z siatki musiał piłkę wyciągać bramkarz Drogi po ciekawym rozegraniu pomiędzy Bartkiem Dymerskim a Adamem Siokiem. Następnie to właśnie Bartosz Dymerski kierował piłkę do siatki gospodarzy kolejno w 14, 20 i 25 minucie spotkania. Niestety doświadczenie piłkarzy Drogi sprawiało wrażenie nieprzydatnego względem młodej krwi Czeczotki - efektem czego pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 0:4. Druga połowa rozpoczęła się szybką akcją i już minutę po gwizdku Bartosz Dymerski pewnie obsłużył podaniem Karola Kardasia, który wykańczając akcje ustalił wynik na 0:5. Widać było, że gospodarze jednak nie stracili ducha walki i zrewanżowali się bramką minutę później, ale to tylko nakręciło gości do jeszcze zajadlejszej walki i na bramkę Drogi spadł grad strzałów. Co prawda po samobóju w 30 minucie i ponownej bramce duetu Marcin Stępień, Valerii Konal z 43 minuty, gospodarze mieli 3 bramki na koncie, to fenomenalna tego dnia dyspozycja Bartka Dymerskiego z 6 bramkami i 4 asystami dała zwycięstwo RKSowi wynikiem 3:11 - chociaż z perspektywy kibica mecz był bardzo wyrównany i walka trwała do ostatniego gwizdka.