2019 - 1. Liga Zimowa
Kolejka 5- niedziela, 03 luty 2019
- 09:50
Skład wyjściowy
Moszna Squad
Wydarzenia
Bramki
- 1Łukasz Bednarski Moszna Squad
- 2Grzegorz Kowerski Moszna Squad
- 1Mariusz Popek Moszna Squad
- 1Eryk Stoch Moszna Squad
- 2Marcin Białorudzki Papadensy
- 1Maciej Kurpias Papadensy
- 1Kamil Kuźniewski Papadensy
- 1Cezary Strąk Papadensy
- 2Adrian Strąk Papadensy
Asysty
- 1Michał Burzyński Moszna Squad
- 1Daniel Grynczel Moszna Squad
- 1Grzegorz Kowerski Moszna Squad
- 1Paweł Maul Moszna Squad
- 1Mariusz Popek Moszna Squad
- 2Maciej Kurpias Papadensy
- 1Marek Wójcik Papadensy
MVP
- 1Adrian Strąk Papadensy
Podsumowanie
Na otwarcie zmagań w piątej już kolejce Pierwszej Ligi Zimowej na boisku przy ul. Obrońców Tobruku zameldowali się zawodnicy Moszna Squadu oraz Papadensów. Starcie to miało wyjątkowo dramatyczny przebieg, a nagranie z niego mogłoby zostać umieszczone w Sevres pod Paryżem jako wzorzec tego, jak zepsuć coś, czego teoretycznie zepsuć się nie da. Początek tego spotkania zdecydowanie należał do graczy w błękitnych trykotach, którzy zdominowali swoich przeciwników i w ciągu zaledwie kilku minut wypracowali sobie prowadznie aż 5:0. Wydawało się, że mają oni mecz pod pełną kontrolą, ale jeszcze przed przerwą ekipa Dominika Podlewskiego uporządkowała swoje szyki i ruszyła do kontrofensywy, odrabiając sporą część strat, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:3. Po zmianie stron Papadensy nie przestwawały atakować bramki rywali, a z kolei obrona Moszny stawała się coraz bardziej chaotyczna, co też w końcu musiało doprowadzić do wyrównania wyniku meczu. Wydawało się już, że starcie to zakończy się podziałem punktów, ale na dosłownie minutę przed końcowym gwizdkiem Adrian Strąk pokonał bramkarza przeciwników strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego i zawodnicy w szarych trykotach nie dali już sobie wydrzeć minimalnego, ale wywalczonego po ciężkim boju zwycięstwa 7:6. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |