( 2 : 4 )
Jesień 2023 - Totalbet 2. Liga 6x6
  • niedziela, 19 listopad 2023
  • 17:00

150' Patryk Szczepanik ATS Husaria Piaseczno
146' Filip Tartas ATS Husaria Piaseczno
142' Filip Tartas ATS Husaria Piaseczno
141' Stanisław Chodkiewicz ATS Husaria Piaseczno
128' Filip Tartas ATS Husaria Piaseczno
121' Bartosz Gemza ATS Husaria Piaseczno
110' Patryk Szczepanik ATS Husaria Piaseczno
146' Paweł Jaroch Elita Prażmów
115' Bartłomiej Lachowski Elita Prażmów
106' Jakub Góralski Elita Prażmów
105' Jakub Góralski Elita Prażmów
102' Jakub Góralski Elita Prażmów
150' Bartosz Gemza ATS Husaria Piaseczno
128' Patryk Szczepanik ATS Husaria Piaseczno
121' Filip Tartas ATS Husaria Piaseczno
115' Krystian Kuklewski Elita Prażmów
106' Mateusz Kuklewski Elita Prażmów
1Filip Tartas ATS Husaria Piaseczno

O godzinie 17 rozpoczęło się stracie w ramach 2 ligi szóstek, gdzie w walce o trzy punkty mierzyły się ze sobą ekipy ATS Husaria Piaseczno vs Elita Prażmów. Spotkanie rozpoczęło się od błyskawicznego trafienia Gości, kiedy to w 2 minucie spotkania zamieszanie w polu karnym wykorzystał Jakub Góralski i pewnym uderzeniem wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. Ten gol dodał sporo pewności siebie zawodnikom w różowych strojach, dzięki czemu momentalnie podwyższyli tempo gry, a to przyczyniło się po krótkim czasie kolejnymi dwoma golami. Kolejno dwa trafienia dla Gospodarzy notował Jakub Góralski, a to dało mu już po zaledwie 6 minutach hattricka i można się tu pokusić na stwierdzanie, że było to najszybsze strzelanie grzech goli przez jednego zawodnika po rozpoczęciu spotkania. W dalszym ciągu zdarzeniu Goście za wszelka cenę porównali obudzić się z głębokiego snu tworząc sobie sporo ciekawych rozwiązań, lecz żadna z ich akcji nie zakończyła się golem. W 15 minucie znów znać dali o sobie Goście i po strzale Bartłomieja Lachowskiego na protokole widniał pewny wynik 0:4. Mimo tego Gospodarze nie zamierzali się poddawać i w końcu po 16 minutach drogę do bramki odnalazł Patryk Szczepanik, a dzięki temu znów pojawiły się nadzieje na powrót w tym meczu. Pod koniec pierwszych 25 minut Gospodarze zdołali zdobyć jeszcze jednego gola i po trafieniu Bartosza Gemza na protokole widniał wynik 2:4. Wraz z biegiem czasu Gospodarze zaczęli zyskiwać coraz to lepszej jakości i małymi krokami odrabiali bramkowe straty i po upływie 28 minut widniał wynik 3:4 i od tego momentu zaczęła się prawdziwa wymiana cisów. Na murawie od 41 minuty zapanował niesamowity grad goli, gdzie jedna i druga ekipa co chwile kierowały piłkę do siatki i mogło się wydawać, że taka wymiana będzie nieustannie trwała do końca widowiska, lecz w końcówce losy nieco się zmieniły. Gdy zegar sędziego wskazywał ostatnie 4 minuty spotkania wtedy Gospodarze zdobywając dwa gole wbili gwóźdź do trumny rywali finalnie ustalając wynik spotkania na 7:5.