( 2 : 1 )
2020 - 7. Liga Zimowa
Kolejka 3- niedziela, 19 styczeń 2020
- 19:00
- Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej
Skład wyjściowy
TSP Szatańskie Pęto
Wydarzenia
Bramki
- 140' Dawid Gołucki TSP Szatańskie Pęto
- 126' Bartosz Ochman TSP Szatańskie Pęto
- 124' Mateusz Śliwiński TSP Szatańskie Pęto
- 119' Bartosz Ochman TSP Szatańskie Pęto
- 129' Justyn Król Marchewki Zagłady II
- 128' Radosław Lalak Marchewki Zagłady II
- 101' Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II
Asysty
- 140' Wojciech Gronczewski TSP Szatańskie Pęto
- 126' Piotr Kulikowski TSP Szatańskie Pęto
- 119' Wojciech Gronczewski TSP Szatańskie Pęto
- 129' Mariusz Gajda Marchewki Zagłady II
- 128' Jarosław Jachna Marchewki Zagłady II
MVP
- 1Bartosz Ochman TSP Szatańskie Pęto
Podsumowanie
Punktualnie o godzinie 19:00 na boisku przy ul. Obrońców Tobruku zameldowały się ekipy TSP Szatańskiego Pęta oraz Marchewek Zagłady II, rywalizujące ze sobą w ramach trzeciej kolejki Siódmej Ligi Zimowej. Stracie to zdecydowanie lepiej rozpoczęło się dla drugiej z tych drużyn, która już w pierwszej minucie objęła prowadzenie po trafieniu Sylwestra Jakóbczyka. Na kolejne bramki musieliśmy jednak czekać niemal dwadzieścia minut, ale końcówka tego starcia należała już do graczy TSP. Najpierw Bartek Ochman doprowadził do wyrównania, a następnie tuż przed przerwą, strzałem z rzutu wolnego podwyższył Mateusz Śliwiński i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1. Na początku drugiej części spotkania jeszcze powiększyli oni swoją przewagę, ale Marchewki potrzebowały zaledwie trzech minut, żeby ponownie wyrównać wynik tego starcia. Obie strony cały czas zaciekle atakowały swoje bramki, ale do ostatniego gwizdka sędziego obejrzeliśmy jeszcze tylko jedno trafienie, autorstwa Dawida Gołuckiego, który tym samym ustalił końcowy wynik meczu na 4:3. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |