( 4 : 1 )
2020 - 7. Liga Zimowa
Kolejka 2- niedziela, 12 styczeń 2020
- 19:00
Skład wyjściowy
Akszon Team
Wydarzenia
Bramki
- 145' Paweł Grosicki Akszon Team
- 137' Karol Calak Akszon Team
- 128' Łukasz Przeradzki Akszon Team
- 123' Kamil Dźwilewski Akszon Team
- 119' Kamil Dźwilewski Akszon Team
- 110' Kamil Dźwilewski Akszon Team
- 150' Mateusz Śliwiński TSP Szatańskie Pęto
- 149' Krystian Kral TSP Szatańskie Pęto
- 141' Dariusz Kawęcki TSP Szatańskie Pęto
- 136' Marcin Andrulewicz TSP Szatańskie Pęto
- 127' Marcin Andrulewicz TSP Szatańskie Pęto
- 107' Wojciech Gronczewski TSP Szatańskie Pęto
Asysty
- 145' Rafał Miniakowski Akszon Team
- 137' Kamil Dźwilewski Akszon Team
- 128' Kamil Dźwilewski Akszon Team
- 150' Marcin Andrulewicz TSP Szatańskie Pęto
- 149' Dawid Gołucki TSP Szatańskie Pęto
- 141' Krystian Kral TSP Szatańskie Pęto
- 136' Wojciech Gronczewski TSP Szatańskie Pęto
- 107' Marcin Andrulewicz TSP Szatańskie Pęto
MVP
- 1Kamil Dźwilewski Akszon Team
Podsumowanie
Na zakończenie zmagań w drugiej już kolejce Siódmej Ligi Zimowej na boisku przy ul. Obrońców Tobruku starły się ze sobą ekipy Akszon Teamu i TSP Szatańskiego Pęta. Spotkanie to lepiej zaczęło się dla drugiej z tych drużyn, która jako pierwsza objęła prowadzenie, ale gracze AT długo nie pozostawali im dłużni i szybko doprowadzili do wyrównania, a następnie sami przejęli inicjatywę w meczu. Przede wszystkim dzięki bardzo dobrej postawie strzeleckiej Kamila Dźwilewskiego, już do przerwy zbudowali sobie bezpieczną przewagę 4:1 i wydawało się, że mają mecz pod pełną kontrolą. Druga część tego starcia stała z kolei pod znakiem zaciętych ataków graczy TSP, którzy cały czas nie tracili nadziei na zwycięstwo i zaciekle gonili wynik. Kilkukrotnie notowali na swoim koncie bramkę kontaktową, ale za każdym razem przeciwnicy ponownie im odskakiwali i dopiero sama końcówka miała przynieść rozstrzygnięcie tego pościgu. W niespełna minutę najpierw na listę strzelców wpisał się Krystian Kral, a następnie, w jednej z ostatnich akcji meczu, bramkę na wagę remisu zanotował na swoim kncie Mateusz Śliwiński i całe starcie zakończyło się wyszarpanym przez zawodnikóe TSP remisem 6:6. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |