( 3 : 5 )
Wiosna 2024 - Totalbet 9. Liga 6x6
  • niedziela, 28 kwiecień 2024
  • 15:15

145' Andrii Haponov PAOK Syfoniki
133' Aleksander Opolski PAOK Syfoniki
133' Mikołaj Szczurowski PAOK Syfoniki
117' Wojtek Kucharek PAOK Syfoniki
116' Wojtek Kucharek PAOK Syfoniki
1Krzysztof Korzeniewicz PAOK Syfoniki
1Wojtek Kucharek PAOK Syfoniki
143' Damian Wolak Bonifikarta Enjoyers
138' Patryk Gregorczyk Bonifikarta Enjoyers
132' Adrian Ciechomski Bonifikarta Enjoyers
130' Kacper Rutkowski Bonifikarta Enjoyers
125' Mateusz Sapierzyński Bonifikarta Enjoyers
117' Adrian Ciechomski Bonifikarta Enjoyers
115' Adrian Ciechomski Bonifikarta Enjoyers
111' Kacper Rutkowski Bonifikarta Enjoyers
110' Patryk Gregorczyk Bonifikarta Enjoyers
145' Juan Bravo PAOK Syfoniki
117' Mikołaj Szczurowski PAOK Syfoniki
116' Mikołaj Szczurowski PAOK Syfoniki
1Andrzej Franków PAOK Syfoniki
143' Mateusz Sapierzyński Bonifikarta Enjoyers
132' Damian Wolak Bonifikarta Enjoyers
125' Damian Wolak Bonifikarta Enjoyers
111' Adrian Ciechomski Bonifikarta Enjoyers
110' Adrian Ciechomski Bonifikarta Enjoyers
1Damian Wolak Bonifikarta Enjoyers

Po godzinie 15 rozpoczęło się spotkanie w ramach 9 ligi szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły ekipy PAOK Syfoniki vs Bonifikarta Enjoyers. Na pierwsze trafienie w tym meczu nie trzeba było długo czekać i już zaledwie po 10 minutach Goście zdołali wyjść na prowadzenie za sprawą Patryka Gregorczyka, którym pewnym strzałem pokonał bramkarza. Po tym trafieniu Bonifikarta znacznie zyskała na jakości, a dzięki temu bez żadnych problemów otworzyła sobie drogę do zdobycia kornych bramek i do 15 minuty na protokole widniał wynik 0:3. Po tym zdarzeniu Syfoniki nie zamierzały dłużej stać w cieniu i pierwszego gola dla czerwonych koszul zanotował Wojtek Kucharek. W dalszym ciągłu spotkania, widowisko zaczęło robić się nieco bardziej zacięte i jedna jak i druga drużyna nieustannie doprowadziły do ciekawych rozwiązań, a to rozwiązało worek z bramkami. Po 25 minutach gry drużyny schodziły na przerwę przy stanie 3:5 i z niecierpliwością czekaliśmy na poczynania ekip w drugiej odsłonie. Po zmienię stron obraz gry był niemalże odbiciem lustrzanym pierwszej połowy z tym wyjątkiem, że ekipy już od samego początku rozpoczęły strzelecki festiwal. Naszym oczom naprzemiennie ukazywały się gole po jednej, jak i po drugiej stronie. Mimo zaciętej gry skuteczność nieco lepiej sprzyjała Gościom, którzy do 38 minuty stworzyli sobie przewagę trzech goli. Gospodarze, jednak nie zamrażali się poddawać i cały czas próbowali utrzymywać wysokie tempo gry, lecz w samej końcówce to Bonifikarta znów zwiększała obroty, dzięki czemu ostatecznie zagrabił oni pełną pulę punktów kończąc mecz wynikiem 7:9.