( 1 : 4 )
Zima 2024 - SuperLiga
  • niedziela, 03 marzec 2024
  • 20:00

149' Kuba Jóźwiak Gladiatorzy Eternis
146' Kuba Jóźwiak Gladiatorzy Eternis
127' Kuba Jóźwiak Gladiatorzy Eternis
120' Patryk Zych II Gladiatorzy Eternis
147' Maksym Kochubei Fair Partner
139' Sasha Nareykiin Fair Partner
137' Maksym Kochubei Fair Partner
126' Vladyslav Burda Fair Partner
123' Oleksandr Chumachenko Fair Partner
117' Vladyslav Burda Fair Partner
116' Maksym Kochubei Fair Partner
114' Yevhen Novikov Fair Partner
149' Patryk Zych II Gladiatorzy Eternis
120' Borys Ostapenko Gladiatorzy Eternis
147' Dmytro Kashuba Fair Partner
126' Yevhen Novikov Fair Partner
123' Vladyslav Cheppa Fair Partner
116' Oleksandr Chumachenko Fair Partner
114' Dmytro Kashuba Fair Partner
109' Tomek Pietrzak Gladiatorzy Eternis
109' Vladyslav Cheppa Fair Partner
1Maksym Kochubei Fair Partner

O 20:00 na boisku „B” doszło do hitowego starcia w Superliga6. Gladiatorzy Eternis podejmowali Fair Partner. Waga tego spotkania było przybliżenie się do mistrzostwa sezonu zimowego. Goście byli jednak w uprzywilejowanej pozycji, bo mieli za sobą już wygrane spotkanie z Exc Mobile Ochotą i wygrana z Gladiatorami praktycznie zapewniała im mistrzostwo ligi. Początek spotkania był bardzo spokojny. Żadna z ekip nie rwała się do ataku, efektem czego pierwsze trafienie obejrzeliśmy dopiero w 14 minucie. Goście wyszli z szybkim kontratakiem i pewnie go wykończyli. Chwile później po rzucie rożnym podwyższyli na 0:2. W 17 minucie mieliśmy już 0:3. Przed zmianą stron obie ekipy trafiły po razie do siatki i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:4. Po zmianie stron widać bylo, ze Gladiatorzy chcieli wrócić do gry. Niestety nadziali się na kolejna kontrę i stracili bramkę na 1:5. Udało im się jednak szybko odpowiedzieć. W kolejnych minutach to goście kontrolowali grę i nie dawali rywalom dojść do swojej bramki. Jeszcze przed 40 minuta prowadzili już 2:7.w końcówce Gladiatorzy przycisnęli, ale udało im się trafić tylko dwa razy tracąc jedno trafienie i mecz zakończył się wynikiem 4:8. Zatem Fair Partner jest już bardzo bliski zdobycia mistrzostwa.