Wiosna 2023 - Totalbet 9. Liga 6x6
Kolejka 11
  • niedziela, 18 czerwiec 2023
  • 21:00

147' Jakub Kaczmarek PNP Mehisto
141' Sławomir Skowerski PNP Mehisto
149' Stanisław Godlewski Cool Team
143' Oliwier Borkowski Cool Team
139' Cezary Kuk Cool Team
130' Cezary Kuk Cool Team
126' Oliwier Borkowski Cool Team
114' Artur Ziak Cool Team
147' Kostya Stsiazhko PNP Mehisto
141' Rafał Hołubicki PNP Mehisto
1Oliwier Borkowski Cool Team

W emocjonującym meczu pomiędzy drużynami Mehisto i Cool Team, gospodarze odnieśli drugie zwycięstwo tego dnia. Drużyna Andrzeja Krawczyka rozpoczęła mecz w doskonałym stylu. Na bramkę przyszło nam czekać aż do 14. minuty, gdy Artur Ziak skutecznie wykorzystał okazję po podaniu Borkowskiego. Nieco później, w 26. minucie Cool Team podwyższył prowadzenie dzięki trafieniu Oliwiera Borkowskiego. I to goście z dwubramkową przewagą schodzili na przerwę. Po przerwie Cool Team nie dał się zbić z tropu wygranej a Cezary Kuk zdobył dwie bramki, kolejno w 30. i 39. minucie. Mahiasto postanowiło odpowiedzieć i w 41. minucie gdy Sławomir Skowerski strzelił bramkę, zmniejszając straty swojej drużyny. Niemniej jednak, Cool Team kontynuowało swoją dominację, a Borkowski strzelił swojego drugiego gola w 43. minucie. Chwilę później kolejną bramkę dla ekipy Mahiasto dołożył Jakub Kaczmarczyk, próbując odrabiać straty. W końcowej fazie meczu Cool Team nie zwalniało tempa, a Stanisław Godlewski wpisał się na listę strzelców bramką w 49. minucie. Wynik 2:6 na korzyść CT utrzymał się do końca meczu. Był to imponujący występ drużyny w czerwonych trykotach, która skutecznie wykorzystała swoje okazje strzeleckie i odniosła zasłużone zwycięstwo.