( 2 : 1 )
Wiosna 2023 - Totalbet SuperLiga6
  • niedziela, 02 kwiecień 2023
  • 21:00

130' Julian Kryszkiewicz Amigos Lindegos
122' Tymon Pichla Amigos Lindegos
105' Piotr Milewski Amigos Lindegos
148' Damian Warmiak FC Po Kielichu
141' Adrian Brzuchacz FC Po Kielichu
137' Damian Warmiak FC Po Kielichu
134' Adrian Brzuchacz FC Po Kielichu
132' Damian Warmiak FC Po Kielichu
103' Konrad Adamczyk FC Po Kielichu
130' Piotr Milewski Amigos Lindegos
122' Julian Kryszkiewicz Amigos Lindegos
105' Dominik Talarek Amigos Lindegos
148' Adrian Brzuchacz FC Po Kielichu
141' Oliwier Zwierzchowski FC Po Kielichu
132' Adrian Brzuchacz FC Po Kielichu
103' Adrian Brzuchacz FC Po Kielichu
1Adrian Brzuchacz FC Po Kielichu

W konfrontacji Amigos Lindegos z FC Po Kielichu w ramach SuperLiga6 spodziewaliśmy się zaciętego widowiska i początek potwierdził te zapowiedzi. Już w 3 minucie wynik otworzył Konrad Adamczyk po koronkowej akcji całego zespołu, ale 120 sekund później do wyrównania doprowadził Piotr Milewski. Niedługo później szansę na dublet miał popularny Adams, ale obił poprzeczkę, w odpowiedzi AL również trafili obramowanie, ale rezultat nie zmieniał się aż do 22 minuty. Wtedy to na 2:1 uderzył Tymon Pichla i ten stan utrzymał się do przerwy. Jak się okazało, przez kontuzję jednego z zawodników, nominalni gospodarze musieli radzić sobie do końca meczu w sześciu i ten brak zmian był dość istotny dla finalnego rozstrzygnięcia. Jednak druga odsłona zaczęła się dla Amigos wprost wybornie. Po dokładnie pół godzinie gry pięknym strzałem z powietrza po centrze Milewskiego popisał się Julian Kryszkiewicz i było już 3:1. Wówczas do pracy wzięli się FC PK. W 32 minucie świetną wrzutkę Adriana Brzuchacza uderzeniem głową wykorzystał Damian Warmiak, a po chwili było już 3:3, gdy Brzuchacz wystąpił tym razem w roli egzekutora. Zieloni nie zamierzali się zatrzymywać i w 37 minucie zadali kolejny cios po solowym rajdzie Warmiaka. Potem dublet skompletował najlepszy na placu Brzuchacz, a na 120 sekund przed ostatnim gwizdkiem stan rywalizacji na 3:6 ustalił Warmiak, który po raz trzeci wpisał się na listę strzelców. FC Po Kielichu po naprawdę udanym występie sięgnęli po cenne trzy punkty i trzeba przyznać, że zasłużyli na to zwycięstwo. Amigos Lindegos z kolei dopóki mieli siły, to nie odstawali od przeciwnika, ale finalnie musieli uznać jego wyższość.