( 3 : 4 )
2020 - 7. Liga Zimowa
Kolejka 1- niedziela, 05 styczeń 2020
- 18:00
Skład wyjściowy
TSP Szatańskie Pęto
Wydarzenia
Bramki
- 148' Wojciech Gronczewski TSP Szatańskie Pęto
- 145' Dariusz Kawęcki TSP Szatańskie Pęto
- 114' Dawid Gołucki TSP Szatańskie Pęto
- 103' Piotr Kulikowski TSP Szatańskie Pęto
- 101' Marcin Andrulewicz TSP Szatańskie Pęto
- 145' Wojciech Nowak Oldboys Derby
- 140' Andrzej Kalinowski Oldboys Derby
- 131' Valentyn Boiko Oldboys Derby
- 120' Marcin Wiktoruk Oldboys Derby
- 112' Marcin Sobczak Oldboys Derby
- 111' Andrzej Kalinowski Oldboys Derby
- 104' Wojciech Nowak Oldboys Derby
Asysty
- 140' Marcin Wiktoruk Oldboys Derby
- 111' Valentyn Boiko Oldboys Derby
MVP
- 1Valentyn Boiko Oldboys Derby
Podsumowanie
W przedostatnim już pojedynku inauguracyjnej kolejki Siódmej Ligi Zimowej na boisku przy ul. Obrońców Tobruku starły się ze sobą ekipy TSP Szatańskiego Pęta oraz Oldboys Derby. Spotkanie to zdecydowanie lepiej rozpoczęło się dla pierwszej z tych drużyn, która po zaledwie trzech minutach prowadziła już 2:0, jednak jak się później okazało były to miłe złego początki i jeszcze przed przerwą to zawodnicy w zielonych trykotach nie tylko odrobili te straty, ale też sami zbudowali osbie skromną przewagę 4:3. Przez pierwsze minuty po zmianie stron gra znowu była bardzo wyrównana i utrzymywało się status quo, ale z czasem do głosu ponownie doszli Oldboysi, którzy dopisali na swoim koncie kolejne trzy trafienia. Gracze TSP przebudzili się dopiero w ostatnich minutach, kiedy to ruszyli do bardziej zdecydowannych ataków, jednak na odrobienie tych strat było już zdecydowanie za późno i po ostatnim gwizdku sędziego to ich przeciwnicy cieszyć się mogli z debiutanckich punktów, dzięki wygranej 7:5. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |