Wiosna 2023 - Totalbet 4. Liga 6x6
Kolejka 10
  • niedziela, 18 czerwiec 2023
  • 17:00

146' Michał Adach Ikeros Kielianos F.C
121' Michał Roguski Ikeros Kielianos F.C
104' Michał Adach Ikeros Kielianos F.C
121' Michał Adach Ikeros Kielianos F.C
104' Maciej Rębacz Ikeros Kielianos F.C
1Jakub Godlewski Bizony FC

Chwile po godzinie 17 na sektorze ,,C” gościliśmy drużyny z 4 ligi szóstek, gdzie o trzy punkty rywalizowały ekipy Ikeros Kielianos vs bizony FC. Mecz rozpoczął się od szybkiego trafienia Gospodarzy, którzy otworzyli wynik meczu już w 4 minucie spotkana za sprawą Michała Adach. Po tym trafieniu nieco lepiej radziły sobie bizony, które wraz z mijającym czasem coraz bliżej byli swojego pierwszego gola. W końcu po upływie 11 minut drogę do wytwórnia odnalazł Maciej Werczyński, a minutę później drużynę na prowadzenie wyprowadził Andrzej Rżewski po pewnym silnym uderzeniu. Po tym fakcie mecz nieco przygasł, jednak drużyny cały czas starły się zmieniać rezultat meczowy, lecz często brakowało odpowiedniego wykończenia akcji co miało duży wpływ na rezultat spotkania. Gdy pierwsza połowa zbliżała się ku końcowi w końcu bezbramkowa cisza została przerwana przez Michała Rogulskiego i znów na protokole mieliśmy remis. Gdy mogło się wydawać, że do końca pierwszych 25 minut wynik nie ulegnie już zmienię i zawodnicy opuszcza plac przy stanie remisowym to wtedy z błędu wyprowadził nas Michał Adach, który strzelił gola dającego prowadzenie na kilka sekund przed końcem pierwszych 25 minut. Druga część spotkania jednogłośnie należała do bizonów, bowiem swoje karabiny odpalili Andrzej Rżewski oraz Jakub Godlewski, którzy stopniowo zaczęli rozmontowywać obronę przeciwników strzelając przemiennie gole. Zdezorientowane Ikeros próbowało wszelkich sposób by wrócić na właściwie tory, jednak ich gra nie była już tak skuteczna jak w pierwszej części i po zamianie stron ograliśmy już tylko ich jedno trafienie w końcówce meczu, gdzie strzelcem bramki był Michał Adach, jednak to okazało się zbyt mało by można było ugrać coś na swoją korzyść. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:7, a gwiazdą tego spotkania został Jakub Godlewski, który zdobył dwa gole i zaliczył 4 asysty.