( 5 : 0 )
Wiosna 2023 - Totalbet 4. Liga 6x6
  • niedziela, 02 kwiecień 2023
  • 20:00

150' Łukasz Czajka FC United
150' Piotr Hereśniak FC United
145' Łukasz Sasal FC United
141' Łukasz Czajka FC United
137' Artur Aksamit FC United
127' Yevhen Asinov FC United
124' Yevhen Asinov FC United
120' Yevhen Asinov FC United
119' Yevhen Asinov FC United
117' Artur Aksamit FC United
110' Yevhen Asinov FC United
149' Paweł Adach Ikeros Kielianos F.C
143' Sergiusz Jakubowski Ikeros Kielianos F.C
140' Bartosz Adach Ikeros Kielianos F.C
132' Bartosz Adach Ikeros Kielianos F.C
149' Bartosz Adach Ikeros Kielianos F.C
140' Sergiusz Jakubowski Ikeros Kielianos F.C
1Yevhen Asinov FC United

O godzinie 20:00 w ramach 4 ligi szóstek doszło do starcia FC United vs Ikeros Kielianos F.C. W pierwszej kolejce pierwsza z wymienionych ekip pauzowała, lecz druga doznała porażki aż 1:19 z obecnym liderem. Od początku meczu gospodarze dominowali na boisku, raz po raz próbowali otworzyć wynik meczu, lecz było w tym trochę niedokładności. Pierwszy gol padł w 10 minucie meczu Artur Aksamit dośrodkował piłkę a dobrym strzałem głową piłkę w siatce umieścił Yevhen Asinov. Kolejne bramki dla FC United wydawały się tylko kwestią czasu. Gospodarze nie dawali nic zrobić gościom i w 17 minucie Artur Aksamit podwyższył na 2:0. W ostatnich 6 minutach gry kolejne trafienia dołożył Asinov, który po pierwszej połowie miał ich już aż 4. Druga połowa zaczęła się podobnie do pierwszej kolejne ataki gospodarzy i nieporadność gości w 27 minucie 5 trafienie do swojego dorobku dołożył niesamowity w tym meczu Asinov, a w 37 minucie dublet ustrzelił Artur Aksamit. W między czasie w 32 minucie gry Ikeros wyprowadziło pierwszą dobrą kontrę, którą zamienili na gola za sprawą Bartosza Adacha. Ostatnie 10 minut to okres w którym gra nieco bardziej się wyrównała. Gospodarze oddali trochę pola swoim przeciwnikom co zaowocowało 3 trafieniami w tym czasie dla drużyny Ikeros Kielianos. Jednakże też w końcówce gospodarzom udało się dopisać 4 trafienia, a mecz zakończył się wynikiem 12:4.