( 9 : 1 )
Wiosna 2024 - Totalbet SuperLiga6
  • niedziela, 09 czerwiec 2024
  • 20:00

150' Tomasz Pietrzak KS Browarek
142' Szymon Dąbrowski KS Browarek
141' Tomasz Pietrzak KS Browarek
140' Bartek Gwóźdź KS Browarek
139' Jakub Staros KS Browarek
133' Tomasz Pietrzak KS Browarek
130' Krystian Chrobak KS Browarek
129' Tomasz Pietrzak KS Browarek
125' Szymon Dąbrowski KS Browarek
120' Szymon Dąbrowski KS Browarek
119' Tomasz Pietrzak KS Browarek
114' Michał Koszela KS Browarek
112' Jakub Staros KS Browarek
111' Patryk Modzelewski KS Browarek
102' Tomasz Pietrzak KS Browarek
1Patryk Modzelewski KS Browarek

W meczu 7. kolejki Superligi szóstek zmierzyły się drużyny KS Browarek, na przeciwko którego stanęły Wilki. Od początku meczu zapowiadało się na jednostronne spotkanie i jak się okazało, takie głosy nie były ani trochę mylące, ponieważ już w drugiej minucie meczu na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Patryk Modzelewski, który po podaniu od Tomasza Pietrzaka znakomicie wykończył akcję. Na kolejne ciosy drużyny KS Browarek nie trzeba było długo czekać, gdyż w 5 oraz 9 minucie kolejno strzelali Jakub Staros oraz Patryk Modzelewski. Drużyna gospodarzy grała jak z nut, do gry ofensywnej włączał się nawet ich bramkarz (Bartek Gwóźdź), który w 10 minucie po pięknym strzale z dystansu obił słupek bramki rywali. Kolejne minuty meczu to stała dominacja zespołu KS Browarek, którzy tak bawili się piłką, że do 20 minuty wynik wynosił już 8:0. Po tak wielkiej przewadze drużyna gospodarzy pozostawiała dużo miejsca na boisku zespołowi Wilków i Ci zdołali to wykorzystać trafiając w 22 minucie na 8:1 (Yarik Vlasenko). Sytuacja ta jednak rozjuszyła drużynę prowadzącą w meczu, dzięki czemu podnieśli swój rezultat po 11 minutach na 12:1. Następnie była już tylko seria regularnie zadawanych ciosów przez zespół gospodarzy, natomiast drużyna gości nie pozostawała im dłużna, lecz zdało się to na nic, ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 19:4, fantastycznym występem popisał się napastnik drużyny KS Browarek, Patryk Modzelewski, który zanotował w tym meczu 9 bramek oraz 2 asysty.