( 5 : 3 )
Zima 2024 - 7.Liga
  • sobota, 20 styczeń 2024
  • 12:00

148' Igor Gwiazdowski RKS Pendrachy
147' Błażej Paduszyński RKS Pendrachy
141' Filip Jarosiewicz RKS Pendrachy
137' Filip Jarosiewicz RKS Pendrachy
126' Olaf Orełko RKS Pendrachy
110' Olaf Orełko RKS Pendrachy
104' Filip Jarosiewicz RKS Pendrachy
148' Błażej Paduszyński RKS Pendrachy
147' Filip Jarosiewicz RKS Pendrachy
137' Kacper Pawłowski RKS Pendrachy
104' Igor Gwiazdowski RKS Pendrachy
1Filip Jarosiewicz RKS Pendrachy

W 7 lidze zimowej edycji Ligi Bemowskiej na plac wychodzi FC Desant i RKS Pendrachy. Obie drużyny na swoim koncie mają po 2 punkty więc czeka nas niesamowite widowisko piłkarskie. W mecz lepiej wchodzi Desant już w 1 minucie wychodzą na prowadzenie. Na odpowiedź RKS’u nie musieliśmy czekać długo 3 minuty później z bocznego sektora gola strzela Filip Jarosiewicz. 9 minuta meczu zawodnicy Desantu szybkimi 3 podaniami wychodzą na prowadzenie, lecz nie na długo parę sekund później wynik znów zostaję wyrównany, mija 120 sekund goście spotkania wychodzą na prowadzenie. Końcówka spotkania należała do gospodarzy w 19 i 20 minucie strzelają dwie szybkie bramki. Minute przed gwizdkiem kończącym 1 połowę piękną przewrotką popisuje się Volodymyr Kharin i kończymy połowę 2-bramkowym prowadzaniem Fc Desantu. Gdy sędzia zaczął drugą połowę Pendrachy strzelają bramkę kontaktową. Żadna z drużyn nie przestaje atakować co skutkuje masą bramek w 32 i 33 minucie spotkania Desant podnosi wynik na 7:4. Goście nie zamierzają się poddawać i strzelają bramki w 37 i 41 minucie meczu dzięki czemu brakuje im jednej bramki do wyrównania. 5 minut przed końcowym gwizdkiem Desant trafia do siatki przeciwnika, gdy wszyscy myśleli, że mają mecz pod kontrolą 2 szybkie ciosy zadają Pendrachy dzięki czemu wyrównują wynik spotkania. Był prawdziwy pojedynek na boisku, pełen emocji i nieprzewidywalnych momentów. Obie drużyny dały z siebie 110%.