( 1 : 2 )
Jesień 2023 - Totalbet 2. Liga 7x7
  • niedziela, 19 listopad 2023
  • 15:00

150' Ihar Bakun Dream Team Warsaw
143' Mikołaj Pietrzak Dream Team Warsaw
135' Mikołaj Pietrzak Dream Team Warsaw
106' Oskar Górecki Dream Team Warsaw
138' Heody FC Futbalowski
122' Zach Thurston FC Futbalowski
103' Heody FC Futbalowski
106' Ihar Puzenko Dream Team Warsaw
138' Edris . FC Futbalowski
122' Alex Rickes FC Futbalowski
1Mikołaj Pietrzak Dream Team Warsaw

W konfrontacji Dream Team Warsaw z FC Futbalowski w ramach Drugiej Ligi Siódemek faworytami byli Maciej Szpakowski et consortes, ale spodziewaliśmy się, że nie będzie to dla nich łatwa przeprawa. I trafiliśmy w „dychę” z tą prognozą, gdyż od początku FC F pokazywali się z dobrej strony. I już w 3 minucie objęli prowadzenie po trafieniu Heody’ego. Nie minęło 360 i mieliśmy wyrównanie po tym, jak Ihar Puzenko podał do Oskara Góreckiego, a ten nie dał szans golkiperowi rywali. DTW przycisnęli, obili poprzeczkę, ale następnego gola znowu zdobyli goście. W 22 minucie po sprytnie rozegranym rzucie wolnym przez Aleksa Rickesa drogę do siatki, dość szczęśliwie, znalazł Zach Thurston i mieliśmy 1:2. Jak się okazało, ten rezultat utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron gospodarze napierali i dopiero w 35 minucie przyniosło efekt. Wtedy to Mikołaj Pietrzak uderzył z dystansu przy słupku i zrobiło się 2:2. Wydawało się, że drużyna w niebiesko-szarych trykotach pójdzie za ciosem, tymczasem to FC F po ładnej kombinacji między Edrisem i Heodym wyszli na prowadzenie w 38 minucie. Bijący się o podium Dream Team znalazł się w bardzo trudnym położeniu, ale walczył do końca. W 43 minucie najlepszy na murawie Pietrzak przymierzył z wolnego i ponownie był remis. Wydawało się, że skończy się na 3:3, ale w ostatniej akcji tego meczu sędzia podyktował rzut karny. Tego pewnie wykorzystał Ihar Bakun i dzięki temu Dream Team Warsaw zwyciężył 4:3 i rzutem na taśmę zapewnił sobie miejsce na pudle. Ale brawa należą się też FC Futbalowski, którzy sprawili wyżej notowanego przeciwnikowi masę kłopotów.