( 1 : 4 )
Wiosna 2023 - Totalbet 5. Liga 7x7
  • sobota, 20 maj 2023
  • 13:00

122' Cezary Kuk Cool Team
150' Uladzislau Shyshatski Team Ivulin Exile
140' Yauheni Khatsuk Team Ivulin Exile
125' Uladzislau Shyshatski Team Ivulin Exile
120' Dzianis Novikau Team Ivulin Exile
118' Andrii Rybalov Team Ivulin Exile
109' Uladzislau Shyshatski Team Ivulin Exile
150' Yauheni Khatsuk Team Ivulin Exile
125' Yauheni Khatsuk Team Ivulin Exile
1Uladzislau Shyshatski Team Ivulin Exile

O godzinie 13 byliśmy świadkami spotkania w ramach 5 ligi siódemek, gdzie walkę o trzy punkty stoczyły ze sobą ekipy Cool Team vs Team Ivulin lll. Już od samego początku spotkania można było zauważać spore zaangażowanie Gości, którzy mocno oraz pewnie zaczęli przeprowadzać groźne ataki, a to już w 8 minucie meczu otworzyło im drogę do bramki, gdzie dogodną sytuacje wykorzystał Uladzisalu Shyshatski. Po tym golu spotkanie nieco się wyrównało i coraz częściej mogliśmy oglądać rownież próby drużyny przeciwnej, jednak ciężko było im wykończyć skutecznie akacje, a to znacznie wpłynęło na wynik meczu. Z biegiem czasu znów na wyższe obroty wskoczył Ivulin i po kilku minutowej ciszy nadarzyła się okazje na podwyższenie rezultatu, której nie zamierzał zmarnować Andrii Rykalov i pewnym strzałem podwyższył wynik meczu. Po tym trafieniu Team Ivulin nabrał wiatru w żagle i wraz z mijającym czasem coraz łatwej przychodziły im kolejne okazje, a te zostały wykorzystane w końcówce pierwszej połowy przez takie nazwiska jak Novakou oraz Shyshatski. W końcówce pierwszej połowy swoją szanse rownież wykorzystali tez Gospodarze, a dokonał tego nie kto inny jak niezwykle skuteczny Cezary Kuk i na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 1:4. Druga część spotkania była już nieco bardziej spokojna oraz wyrównana. Obie drużyny naprzemiennie szukały sobie sytuacji do strzelania kolejnych goli, jednak często brakowało dopięcia akcji na ostani guzik, bądź bramkarze w ostaniej chwili stawali na wyskoki zadania, nie pozwalając na to by piłka znalazła się w sieci. Tak było do niemalże końca spotkania, jednak na 10 minut przed ostatnim gwizdkiem gola ustanawiającego wynik zdobył jeszcze Yauheni Khatsuk i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:6.