Zima 2024 - 15.Liga
Kolejka 11
  • sobota, 16 marzec 2024
  • 19:00

145' Mariusz Kijewski FC Obłupani II
127' Krzysztof Świątkowski FC Obłupani II
117' Krzysztof Świątkowski FC Obłupani II
116' Bartek Radgowski FC Obłupani II
112' Bartek Radgowski FC Obłupani II
109' Aziz Saidulaev FC Obłupani II
102' Krzysztof Świątkowski FC Obłupani II
115' Vitaliy Konyk FC Karpaty
102' Vasyl Voloshchuk FC Karpaty
145' Tytus Biardzki FC Obłupani II
127' Mariusz Kijewski FC Obłupani II
117' Mariusz Kijewski FC Obłupani II
116' Mariusz Kijewski FC Obłupani II
112' Krzysztof Świątkowski FC Obłupani II
109' Krzysztof Świątkowski FC Obłupani II
102' Michał Rudnik FC Obłupani II
1Krzysztof Świątkowski FC Obłupani II

Na sam koniec sezonu Piętnastej Ligi Szóstek los skojarzył FC Obłupanych II z Galicią II. I tu spodziewaliśmy się zaciętych zawodów i tak też było w początkowej fazie tego spotkania. Już w 2 minucie wynik otworzył Krzysztof Świątkowski, ale niedługo później mieliśmy odpowiedź w wykonaniu Vasyla Voloshchuka. Od tego momentu obie ekipy poszły na wymianę ciosów i mniej więcej po kwadransie było 3:2 dla nominalnych gospodarzy. Lecz w końcówce pierwszej odsłony załoga w białych trykotach kierowana przez duet Świątkowski – Mariusz Kijewski odskoczyła rywalom na jeszcze dwie bramki i do przerwy było 5:2. Na początku drugiej części mieli znakomitą okazję na 5:3, ale obili słupek. W odpowiedzi najlepszy na placu Świątkowski podwyższył na 6:2 i Galicia znalazła się w niezwykle trudnym położeniu. Komanda rodem z Ukrainy próbowała odrabiać straty, ale głównie biła głową w mur. Za to gospodarze w 45 minucie zadali jeszcze jeden cios. I to niezwykle efektowny. Wtedy to Kijewski pięknie huknął z dystansu, piłka po drodze odbiła się jeszcze od poprzeczki, po czym wpadła do sieci. Jak się okazało, było to ostatnie trafienie tego dnia. FC Obłupani II w pełni zasłużenie zwyciężyli 7:2 i dzięki temu zakończyli zmagania na siódmej pozycji. Galicia II zaś po tej porażce finiszowała na samym dole stawki.