( 2 : 2 )
Zima 2024 - 6.Liga
  • sobota, 27 styczeń 2024
  • 08:00

147' Dzmitry Bałysz Old Young
146' Mexa Old Young
135' Kiril Zhmurin Old Young
120' Kiril Zhmurin Old Young
116' Mark Kachno Old Young
130' Krzysztof Witecki Jager Masters
119' Mateusz Motrenko Jager Masters
110' Mateusz Dybowski Jager Masters
147' Mark Kachno Old Young
146' Mark Kachno Old Young
135' Mark Kachno Old Young
120' Mark Kachno Old Young
116' Sergey Ivanov Old Young
110' Mateusz Motrenko Jager Masters
1Mark Kachno Old Young

Sobotnim porankiem przyjemność mieliśmy na placu gościć zespoły z 6 ligi szóstek, a dokładnie mowa tu o ekipach Old Young vs Jager Masters. Już od samego początku mecz był bardzo wyrównany. Obie ekipy naprzemiennie kreowały ciekawe akcje ofensywne, lecz początkowo żadna z nich nie mogła skutecznie umieścić piłki w siatce i na pierwsze trafienie mieliśmy trochę poczekać. W końcu po 10 minutach gry naszym oczom ukazało się pierwsze trafienie, a jego autorem był Mateusz Dybowski, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza. Goście niezbyt długo mogli nacieszyć się swoim trafieniem, gdyż 6 minut później do wyrównania doprowadził Mark Kachno i znów na protokole zawidniał remis. Po tym zdarzeniu ekipy nieustannie doprowadziły do składnych rozwiązań czego owocem były kolejne bramki, po jednej dla każdej z ekip. Po zmienię stron obraz gry cały czas pozostawał taki sam. Ekipy zacięcie walczył na każdym metrze boiska, a my z niecierpliwością wyczekiwaliśmy na to, kto wyjdzie na prowadzenie. W 30 minucie spotkania to znów do głosu doszli Goście, którzy po trafieniu Krzysztofa Witeckiego obieli prowadzenie, jednak znów nie trwało ono zbyt długo. Zdeterminowani rywale 5 minut później ruszyli do ataku, a składna akcja Kochno-Zhmurin otworzyła im drogę to ponownego wyrównania. W końcówce meczu to Gospodarze ostatecznie potwierdzili swoją wyższość nad rywalem strzelając im dwa gole na kilka minut przed końcem i finalnie 3 punkty powędrowały na konto Old Young.