( 1 : 3 )
Jesień 2023 - Totalbet 2. Liga 6x6
  • niedziela, 22 październik 2023
  • 19:00

150' Filip Tartas ATS Husaria Piaseczno
143' Filip Tartas ATS Husaria Piaseczno
137' Krzysztof Kuba ATS Husaria Piaseczno
118' Jakub Jóźwik ATS Husaria Piaseczno
117' Jakub Jóźwik ATS Husaria Piaseczno
110' Filip Tartas ATS Husaria Piaseczno
150' Kacper Dąbrowski ATS Husaria Piaseczno
143' Jakub Jóźwik ATS Husaria Piaseczno
137' Filip Tartas ATS Husaria Piaseczno
110' Jakub Jóźwik ATS Husaria Piaseczno
1Filip Tartas ATS Husaria Piaseczno

W ramach 6 kolejki w 2 lidze szóstek na sektorze „C” zmierzyły się ekipy Galicia i ATS Husaria Piaseczno oczywistym faworytem była drużyna Ukrainy, która z dorobkiem 10 punktowym zajmowała 3. miejsce, podczas gdy ich rywale ostatnie bez żadnego dorobku punktowego. O dziwo to drużyna z dołu tabeli wyglądała lepiej i w 10 minucie wyszła na prowadzenie za sprawą Filipa Tartasa. W 17 minucie prowadzenie podwyższył Jakub Jóźwik, dobijając piłkę do pustej bramki po pechowej interwencji bramkarza po strzale z rzutu wolnego, a minutę później ponownie zdobył gola na 0:3. Drużyna w żółtych trykotach była chyba lekko w szoku takim obrotem spraw, ale jeszcze przed przerwą zdołali trafić do siatki, a konkretniej zrobił to Zakhari Mor. Pierwsza połowa była dosyć ciekawa, ponieważ drużyna z dołu tabeli bez żadnego punktu na koncie grała jak z nut, czego kompletnie nie spodziewała się Galicia i stąd wynik 1:3 po pierwszej odsłonie. Po zmianie stron ekipa ukraińska obudziła się i po 2 ciosach w 28 i 34 minucie doprowadziła do remisu. Drużyna underdogów, jednak nie dawała za wygraną i w 37 minucie na 3:4 trafił Krzysztof Kuba, a chwilę później czerwoną kartkę otrzymał golkiper żółtych koszul i było pewne, że ciężko będzie coś ugrać w tym spotkaniu. Tak też było i po golach w 43 i 50 minucie drużyna ATS Husarii Piaseczno zdobyła pierwsze punkty w tabeli wygrywając 3:6, pomimo że grali z 3 drużyna w tabeli nie dali za wygraną i zaskoczyli drużynę Galicji, której na pewno nie pomógł bramkarz, który najpierw niepewnie interweniował na początku meczu, a później pożegnał się z boiskiem, oglądając czerwoną kartkę.