( 0 : 3 )
Wiosna 2023 - Totalbet 3. Liga 6x6
  • niedziela, 26 marzec 2023
  • 18:00

146' Tomasz Rębiewski Gramy Swoje
135' Paweł Pysz Gramy Swoje
134' Marek Chechat Gramy Swoje
130' Paweł Grosicki Gramy Swoje
117' Bartosz Zasadzki Powiew Czarnobyla
114' Damian Falęta Powiew Czarnobyla
105' Mateusz Aronowicz Powiew Czarnobyla
146' Patryk Zaręba Gramy Swoje
135' Kamil Siatkowski Gramy Swoje
134' Patryk Zaręba Gramy Swoje
130' Adam Olszewski Gramy Swoje
117' Mateusz Król Powiew Czarnobyla
114' Tomasz Mikołajczyk Powiew Czarnobyla
1Patryk Zaręba Gramy Swoje

Starcie pomiędzy Gramy Swoje, a Powiewem Czarnobyla pamiętać będziemy dość długo. Choć to dopiero pierwsza kolejka nowego sezonu, trzeba przyznać, że w tym meczu mieliśmy wszystko to, czego moglibyśmy oczekiwać od piłkarskiego widowiska. Przechodząc już do samego przebiegu, pierwsza połowa bezapelacyjnie należała do gości, którzy już w piątej minucie rozwiązali worek z bramkami. Gospodarze byli praktycznie niewidoczni, a ich próby kontrataków były mocno niemrawe. Błędy „jasnobłękitnych” w obronie skrupulatnie wykorzystywali ich rywale, którzy w dość krótkim czasie podwyższyli na 0:2, a potem 0:3. W przerwie dało się słyszeć z ławki GS dość mocną rozmowę, która dość szybko przyniosła efekty. Powiew zaczął drugą odsłonę zbyt rozluźniony, czego efektem była strata bramki na 1:3. Chwilę później, Patryk Zaręba wyłożył piłkę Markowi Chechatowi, który mocnym uderzeniem dobił ją do pustej bramki. Gramy Swoje poszło za ciosem i już minutę później wyrównało. Wszyscy byli mocno zaskoczeni takim obrotem spraw. W szeregach PC dało się wyczuć nerwową atmosferę i widać było, że ewidentnie stracili kontrolę nad tym spotkaniem. Każdy chciał strzelić gola dającego komplet punktów i gdy wszyscy myśleli, że nikomu się to już nie uda, do akcji wkroczył Tomasz Rębiewski, który w 46. Minucie dał pierwsze zwycięstwo w tym sezonie gospodarzom, ustalając wynik na 4:3.