( 2 : 2 )
Wiosna 2024 - Totalbet 8. Liga 6x6
  • niedziela, 12 maj 2024
  • 18:00

148' Maksym Bobryshev FC Karpaty
140' Yevheni Lokater FC Karpaty
132' Andriy Voloshchuk FC Karpaty
127' Ivan Senychak FC Karpaty
118' Iven Peckiw FC Karpaty
105' Vasyl Voloshchuk FC Karpaty
121' Adam Uszar Młodzi Perspektywiczni
104' Adam Uszar Młodzi Perspektywiczni
148' Iven Peckiw FC Karpaty
140' Vasyl Voloshchuk FC Karpaty
132' Vasyl Melnyk FC Karpaty
127' Yevheni Lokater FC Karpaty
105' Roman Savchuk FC Karpaty
104' Paweł Grosicki Młodzi Perspektywiczni
1Yevheni Lokater FC Karpaty

W meczu 5 kolejki 8 ligi szóstek na przeciwko siebie stanęli zawodnicy FC Karpaty oraz Młodzi Perspektywiczni. Na twarzach zawodników obu drużyn od początku widzieliśmy pełne skupienie i chęć do gry co potwierdziło się już w 4 minucie za sprawą Adama Olszara, który celnym strzałem dał prowadzenie gościom, a minutę później do wyrównania doprowadził Vasyl Voloshchuk. Zawodnicy po obu stronach boiska atakowali raz za razem, jednak do ambicji potrzeba było trochę skuteczności, a z tym było już gorzej. Dopiero 18 minuta i strzał Ivena Peckiwa dał prowadzenie gospodarzom na 2:1. 4 minuty później na tablicy wyników po raz drugi mieliśmy remis. Z rzutu karnego bramkę zdobył Adam Olszar i taki wynik pozostał do przerwy. Na drugą połowę bardziej zmotywowani wyszli gospodarze, którzy raz po raz zdobywali bramki, a różnica goli tylko rosła. Piłkarzom z Karpat wystarczyły 2 minuty żeby wyjść na prowadzenie 3:2 dzięki bramce Senychaka. Na 4:2 wynik podwyższył Voloshchuk po ładnym podaniu Melnyka. Następnie tempo gry trochę zwolniło, ale ambicje gospodarzy nie zmalały. 40 minuta to kolejna zmiana wyniku na korzyść gospodarzy, a gola strzelił Lokater. 5:2….no cóż, ciężko było w tym meczu gościom szczególnie, że ich przeciwnicy nie zamierzali odpuszczać i w 48 minucie ustalili wynik meczu na 6:2 po strzale Bobrysheva.