( 3 : 2 )
Wiosna 2023 - Totalbet 3. Liga 6x6
  • niedziela, 23 kwiecień 2023
  • 21:00

150' Baset . Maghreb United
141' Baset . Maghreb United
136' Aarab Hamza Maghreb United
129' Younes Moufid Maghreb United
128' Baset . Maghreb United
123' Baset . Maghreb United
117' Aarab Hamza Maghreb United
113' Yassine . Maghreb United
141' Younes Moufid Maghreb United
136' Younes Moufid Maghreb United
129' Aarab Hamza Maghreb United
128' Aarab Hamza Maghreb United
113' Aarab Hamza Maghreb United
121' Loic Bonnet Korsarze
1Aarab Hamza Maghreb United

Ostatnim niedzielnym pojedynkiem był mecz rozgrywany w ramach 3 ligi szóstek, a na placu zagościły drużyny Maghreb United vs Korsarze. Swoją obecność na placu szybko zaznaczyli Goście, którzy już w 2 minucie meczu otworzyli wynik spotkania za sprawą Emila Gadomskiego, który pewnym strzałem pokonał goalkeepera i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Po strzelonym golu ekipa korsarzy mocno nabrała pewności siebie, a dzięki temu ich akcje z minuty na minutę były coraz groźniejsze, lecz niestety nie mogli skutecznie wykończyć sytuacji. Gospodarze po mimo dobrej jakości rywali nie zamierzali odpuszczać, a ich starania przyniosły owoce w 13 minucie. W tedy to piłkę do nogi otrzymał Yessine, który świetnie zachował się z piłka przy nodze i pokonał bramkarza doprowadzając do remisu. Od tego momentu drużyny zaciekle walczyły o każdy metr boiska, a świetnym tego przedkładałem były kolejne zdobywane gole w 17 minucie dla Gospodarzy, a w 21 dla Gości, dzięki czemu znów mieliśmy remis. Tuż przed końcem pierwszych 25 minut tempo zaczęło podkręcać Maghreb United i dosłownie na dwie minuty przed zakończeniem udało im się zdobyć gola dającego prowadzenie, a to wszystko za sprawą Baseta, który sprytnie pokonał bramkarza. Po zmienię stron Gospodarze dostali sporego wiatru w żagle i systematycznie zaczęli rozmontowywać obronę rywali podwyższając przy tym rezultat meczowy. Owy fakt dość mocno drażnił rywali, którzy podjęli walkę do samego końca, jednak nie prezentowali tak wysokiej skuteczności jak przeciwnicy, co finalnie zakończyło się przegraną 8:4. Na wyróżnienie zasługuje dwójka graczy pierwszy to Arab Hamza, który do dwóch goli dorzucił trzy asysty, a drugi to Emil Gadomski, który strzelił wszystkie cztery gole dla swojej drużyny.