Wiosna 2023 - Totalbet 8. Liga 6x6
Kolejka 10
  • niedziela, 18 czerwiec 2023
  • 21:00

117' Bartosz Kaczor RKS Huragan Czeczotka
105' Marcin Załęski RKS Huragan Czeczotka
139' Marcin Staniszewski Szybka Piłka Młociny II
138' Marcin Staniszewski Szybka Piłka Młociny II
130' Krystian Dyczkowski Szybka Piłka Młociny II
127' Łukasz Szewczyk Szybka Piłka Młociny II
126' Daniel Mossakowski Szybka Piłka Młociny II
121' Łukasz Szewczyk Szybka Piłka Młociny II
101' Łukasz Szewczyk Szybka Piłka Młociny II
117' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
139' Krystian Dyczkowski Szybka Piłka Młociny II
138' Krystian Dyczkowski Szybka Piłka Młociny II
127' Krystian Dyczkowski Szybka Piłka Młociny II
126' Krystian Dyczkowski Szybka Piłka Młociny II
121' Andrzej Horohotski Szybka Piłka Młociny II
101' Tomasz Bartnik Szybka Piłka Młociny II
1Krystian Dyczkowski Szybka Piłka Młociny II

RKS Huragan Czeczotka przystąpił do meczu w roli faworyta, lecz stawił się na OT11 tylko z jednym rezerwowym i bez klasycznego bramkarza zastąpionego zawodnikiem z pola, co przy wyrównanych zawodach mogło mieć znaczący wpływ na przebieg spotkania. Już w 1 minucie Szybka Piłka Młociny II objęła prowadzenie, po zagraniu Tomasza Bartnika do Łukasza Szewczyka, który pokonał bramkarza z bliskiej odległości. Do remisu w 5 minucie po indywidualnej akcji doprowadził Marcin Załęski. W 9 i 10 minucie Czeczotka miała idealne okazje do objęcia prowadzenia, ale zabrakło dokładnego wykończenia. Do trzech razy sztuka i w 17 minucie w końcu dopięli swego. Po podaniu Bartka Dymerskiego, jego imiennik Kaczor, pokonał bramkarza strzałem w krótki róg strzeżonej bramki. 4 minuty przed przerwą do wyrównania doprowadził ponownie Szewczyk po podaniu Horohotskiego. Od początku do końca drugiej połowy bramki zdobywała już tylko ekipa z Młocin, która za punkt honoru postawiła sobie zdobycie pierwszych punktów w 8 lidze 6. Co ciekawe, tego dnia udało im się to dwukrotnie, przez co rzutem na taśmę odbili się od dna tabeli wyprzedzając bezpośredniego rywala na zakończenie bieżących rozgrywek. Na wyróżnienie w meczu zamykającym ostatnią wiosenną kolejkę, zasłużył zdobywa 3 bramek Łukasz Szewczyk oraz 4-krotnie asystujący Krystian Dyczkowski, wybrany na MVP spotkania.