( 4 : 3 )
Zima 2023 - 11. Liga
  • niedziela, 12 luty 2023
  • 13:00

150' Karol Kardaś RKS Huragan Czeczotka
148' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
147' Adrian Kaczyński RKS Huragan Czeczotka
146' Adam Siok RKS Huragan Czeczotka
143' Adam Siok RKS Huragan Czeczotka
140' Mateusz Grosiak RKS Huragan Czeczotka
138' Adam Siok RKS Huragan Czeczotka
137' Piotr Bączek RKS Huragan Czeczotka
132' Adam Modzelewski RKS Huragan Czeczotka
118' Adrian Kaczyński RKS Huragan Czeczotka
116' Adam Siok RKS Huragan Czeczotka
112' Karol Jarzynka RKS Huragan Czeczotka
130' Łukasz Wieczorek Ojcowie RKS-u
109' Tomasz Mikoś Ojcowie RKS-u
150' Adam Modzelewski RKS Huragan Czeczotka
148' Karol Kardaś RKS Huragan Czeczotka
146' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
143' Karol Kardaś RKS Huragan Czeczotka
140' Karol Jarzynka RKS Huragan Czeczotka
137' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
132' Adam Siok RKS Huragan Czeczotka
118' Adam Siok RKS Huragan Czeczotka
1Adam Siok RKS Huragan Czeczotka

O godzinie 13 doszło do pojedynku w ramach 11 ligi szóstek, gdzie walkę o trzy punkty stoczyły ze sobą ekipy Ojcowie RKS-u vs RKS Huragan Czeczotka. Błyskawicznie w mecz weszli Gospodarze, którzy już w 3 minucie meczu otworzyli wynik spotkania za sprawą Przemka Zbiciaka, który pewnie wykorzystał swoją szanse w polu karnym rywali. Po tym zdarzeniu Gospodarze szybko ruszyli za ciosem i dwie minuty później po niefortunnym wybiciu obrońcy piłka wpadła do siatki i na protokole widniał wynik 2:0. W dalszym ciągu meczu Ojcowie nie zamierzali odpuszczać rywalom i szybko zaczęli kreować nowe rozwiązania, co dało efekt w 9 minucie meczu. Po dobrze rozegranej akcji piłka trafiła w prost pod nogi Tomasza Mikosia, a ten świetnym podaniem uruchomił Krystiana Kołodziejskiego, który pewnym uderzeniem dał swojej drużynie trzecie trafienie w tym meczu. Po tym zdarzeniu nieco częściej do głosu zaczęli dochodzić rywale i małymi krokami stopniowo zaczęli odrabiać wynik i do 18 minuty mieliśmy remis 3:3. W końcówce pierwszych 25 minut Gospodarze postanowili podkręcić tempo, a to przyniosło efekty w postaci bramki, której strzelcem był Kołodziejski. Po zmanienie stron dobra jakość gry cały czas towarzyszyła ekipę w czarnych strojach, a potwierdziła to kolejna bramka w 30 minucie, której zdobywcą był po raz trzeci Kołodziejski. Od tego momentu mecz obrócił się o 180 stopni. Coraz pewniejsi w swoich kontratakach byli przeciwnicy, którzy z łatwością przedzierali się pod pole karne rywali, skutecznie ich punktując. W 37 minucie Huragan Czekotka doprowadził do remisu i mogło się wydawać, ze mecz będzie zacięty do niemal ostaniej minuty meczu. Tak jednak się się stało. Drugą połowe całkowicie zdominowali Goście, którzy jakby nigdy nic rozpoczęli prawdziwy pokaz strzelecki, a my nie mogliśmy uwierzyć w to co właśnie się dzieje. Głównym motorem napędowym Huraganu był Adam Sik, który aż czterokrotnie znajdywał sposób na to by przechytrzyć bramkarza. Od 38 minuty Goście systematycznie podwyższali prowadzenie, a bezbronny rywal tylko patrzył na to jak kolejny strzał ląduje w ich bramce. Finalnie mecz zakończył się wysoką wygraną Huraganu aż 5:12.