( 5 : 0 )
Jesień 2023 - Totalbet 3. Liga 7x7
  • sobota, 30 wrzesień 2023
  • 10:00

150' Maks Strzeszewski Guadalajara FC
148' Jakub Borczyk Guadalajara FC
146' Maks Kaczor Guadalajara FC
140' Maciej Saba Guadalajara FC
137' Bartek Radgowski Guadalajara FC
136' Maciej Saba Guadalajara FC
134' Jurek Strzegocki Guadalajara FC
131' Maciej Saba Guadalajara FC
127' Bartek Radgowski Guadalajara FC
124' Maciej Saba Guadalajara FC
119' Maciej Saba Guadalajara FC
117' Maciej Saba Guadalajara FC
107' Jurek Strzegocki Guadalajara FC
104' Bartek Radgowski Guadalajara FC
149' Olaf Orełko RKS Pendrachy
137' Maks Szlubowski Guadalajara FC
136' Jurek Strzegocki Guadalajara FC
134' Maciej Saba Guadalajara FC
127' Maciej Saba Guadalajara FC
107' Maciej Saba Guadalajara FC
1Maciej Saba Guadalajara FC

W sobotni poranek doszło do starcia w ramach 3 ligi siódemek, gdzie na przeciw siebie stanęły zespoły Guadalajara FC vs RKS Pendrachy. Początek spotkania był bardzo zachowawczy, a drużyny z dużym spokojem szukały sposobu na pokonanie bramkarzy. Pierwsze trafienie przyszło oglądać nam dość szybko, bowiem już po 4 minutach gry dogodną okazje wypracowali sobie Gospodarze, a dokładniej to Bartek Radkowski pewnym strzelem z dystansu otworzył wynik meczu. Ten gol dodał sporo pewności siebie Młodym wychowankom unii dzięki czemu wraz z biegiem czasu coraz częściej mogliśmy oglądać ich dobre poczynania. W 7 minucie meczu to znów Guadalajara stworzyła sobie korzystną sytuacje, a główną role w niej odegrał Jurek Strzegocki, który to po radzie blokiem boiska pięknym technicznym strzałem wyprowadził słówka drużynę na dwubramkową przewagę. W dalszej części spotkania Goście starali się przebudzić po szybkich dwóch ciosach, jednak mimo wszelkich prób nie udało im się stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwników. W końcówce pierwszej połowy czerwone koszule znów poczuły się pewnie w swoich akcjach ofensywnych, a w zasadzie to odpowiedzialność na swoje braki wziął Maciej Saba, który trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców. W drugiej odsłonię mieliśmy nadzieje, że Goście nieco się rozbudzą i będą dążyć do odrabiania strat, lecz rzeczywistość była zupełnie inna. W dalszej części gra Gospodarzy z minuty na minutę była coraz pewniejsza, a ich akcje nabierały coraz to jaśniejszych kolorów co świetnie potwierdzały kolejne bramki. Mecz z czasem zaczął przypominać bardziej trening strzelecki w wykonaniu Gospodarzy niż zacięta rywalizację o wagę trzech punktów, a główna postacią tego widowiska był Maciej Saba, który miał udział aż przy dziewięciu golach swojej drużyny. W końcówce spotkania w końcu doczekaliśmy się trafienia honorowego, gdzie bramkę dla RKS Pendrachy zdobył Olaf Orełko, jednak był to jedynie gol pocieszenia, gdyż końcowy rezultat brzmiał aż 14:1.