( 1 : 3 )
Wiosna 2023 - Totalbet 9. Liga 6x6
  • niedziela, 23 kwiecień 2023
  • 18:00

103' Cezary Kuk Cool Team
148' Kamil Ceran Stado Szakali
144' Aleksander Osowski Stado Szakali
119' Maurycy Ostaszewski Stado Szakali
109' Aleksander Osowski Stado Szakali
101' Jan Kurlanc Stado Szakali
103' Bartek Galewski Cool Team
147' Maurycy Ostaszewski Stado Szakali
119' Kamil Heppen Stado Szakali
109' Jan Kurlanc Stado Szakali
101' Maciej Płuska Stado Szakali
1Aleksander Osowski Stado Szakali

Czas na hitowe starcie 9 Ligi Szóstek, czyli Cool Team podejmował Stado Szakali. Obie drużyny nie znały jeszcze w tej rundzie smaku porażki, więc ten mecz może mieć dość spore znaczenie w ostatecznym rozrachunku. Już w 1 min Jan Kurlanc dostał podanie stojąc całkowicie sam w polu karnym. Strzelając na raty, otworzył wynik. Dwie minuty później Czarek Kuk dostał ładne dośrodkowanie od Bartka Galewskiego i głową skierował piłkę do siatki. Po kolejnych dwóch minutach znów zawiodła defensywa CT. Kurlanc podał do niekrytego Aleksandra Ossowskiego, który będąc sam na sam z bramką, trafił na 1:2. Na następne bramki czekaliśmy do 19 minuty. Zawodnicy CT grając na stojąco, dali wejść rywalom w pole karne i rozegrać piłkę. Do siatki trafił Maurycy Ostaszewski. Wynik do przerwy brzmiał 1:3. Po zmianie stron byliśmy świadkami bardzo twardej i zaciętej gry. Dopiero w 44 min padł kolejny gol, którego autorem był Ossoliński. W 48 min bramkarz Cool Team postanowił sam przejść całe boisko. Stracił piłkę dość szybko, bo już na drugim zawodniku. Ten przejął i strzelił na pustą bramkę. Pod koniec meczu doszło do nieprzyjemnego incydentu. Alan Gwizdoń, bramkarz CT podczas interwencji kopnął raz, a po chwili po raz drugi zawodnika drużyny przeciwnej za co dostał czerwoną kartkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:5. Stado Szakali z kompletem zwycięstw przewodzą w stawce. CT znajduję się na miejscu drugim. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.