( 1 : 1 )
Wiosna 2023 - Totalbet 2. Liga 6x6
  • niedziela, 02 kwiecień 2023
  • 21:00

125' Mateusz Klimkiewicz Union Of Boys
148' Andrii Sderikhin FC Prykarpattia
140' Ruslan Oleksiuk FC Prykarpattia
122' Ivan Kosovych FC Prykarpattia
125' Fabian Pacholak Union Of Boys
122' Ruslan Oleksiuk FC Prykarpattia
1Ruslan Oleksiuk FC Prykarpattia

O godzinie 21:00 w ramach 2 ligi 6 Union Of Boys podejmował FC Prykarpattia. Zespoły bardzo dobrze się znają, ponieważ to już ich trzeci sezon z rzędu w którym między sobą rywalizują. Do tej pory gospodarze wygrali dwa starcia, ale każde z nich było bardzo wyrównane.  Od początku meczu goście próbowali zaskoczyć grając długie piłki na swojego najlepszego napastnika Andriya Dutchaka, lecz zawodnicy Unionu dobrze radzili sobie w defensywie lub świetnie bronił Mikołaj Pietrzak. Gospodarze też mieli swoje szanse. W ofensywie dużo pożytecznego robił Mateusz Klimkiewicz, ale nie przekładało się to na wynik spotkania. W 22 minucie Prykarpattia wywalczyła rzut rożny, Ruslan Oleksiuk zgrał piłkę głową, a Ivan Kosovych dopełnił formalności i to goście wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Po tym golu do ataku ruszyli młodzi piłkarze Unionu. W 25 minucie Mateusza Klimkiewicza podaniem obsłużył Fabian Pacholak, a ten płaskim strzałem w ostatnich sekundach pierwszej odsłony umieścił piłkę w siatce. Druga połowa to kolejne ataki dwóch stron. Drużyna z Ukrainy raz po raz próbowała zaskoczyć długą piłką, lecz wciąż ta taktyka nie była skuteczna. W 40 minucie goście otrzymali rzut wolny po zagraniu ręką blisko pola karnego. Do piłki podszedł Ruslan Oleksiuk i mocnym strzałem pod poprzeczkę zaskoczył bramkarza. Następne minuty to ataki Unionu. Prykarpattia mocno się cofnęła i czekała tylko na kontry. W 48 minucie po złym podaniu wybijający piłkę Adrii Sderikhin kopnął piłkę tak, że ta idealnie wpadła do bramki lobując przy tym bramkarza gospodarzy. Trzeci pojedynek obydwu drużyn i pierwsze zwycięstwo FC Prykarpatti wynikiem 1:3.