( 2 : 4 )
Zima 2023 - 2. Liga
  • niedziela, 05 luty 2023
  • 17:05

149' Vadim Korob Ukrainian Vikings
145' Vadim Korob Ukrainian Vikings
124' Vadik Bezus Ukrainian Vikings
117' Eduard Vakhidov Ukrainian Vikings
148' Adam Mazurek SS Cyrkulatka
143' Michał Blicharz SS Cyrkulatka
139' Robert Zych SS Cyrkulatka
136' Damian Sokołowski SS Cyrkulatka
135' Robert Zych SS Cyrkulatka
119' Adam Mazurek SS Cyrkulatka
116' Michał Blicharz SS Cyrkulatka
115' Robert Zych SS Cyrkulatka
105' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
149' Eduard Vakhidov Ukrainian Vikings
145' Ivan Markowych Ukrainian Vikings
124' Eugeniy Koftun Ukrainian Vikings
143' Adam Mazurek SS Cyrkulatka
139' Sebastian Dziki SS Cyrkulatka
135' Damian Sokołowski SS Cyrkulatka
119' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
116' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
115' Sebastian Dziki SS Cyrkulatka
105' Damian Sokołowski SS Cyrkulatka
1Dominik Skubisz SS Cyrkulatka

W spotkaniu Drugiej Ligi Szóstek pomiędzy Ukrainian Vikings z SS Cyrkulatką spodziewaliśmy się zaciętych zawodów, ale od początku inicjatywę przejęli nominalni goście. I to oni w 5 minucie objęli prowadzenie po tym, jak Damian Sokołowski zagrał z rożnego do Dominika Kubisza, a ten trafił na 0:1. W odpowiedzi próbował Victor Yeremii, ale jego lob był minimalnie niecelny. Dwa następne, dodamy, że skuteczne, ciosy zadała ekipa z Zamojszczyzny. Po równym kwadransie płaskim strzałem zza pola karnego na 0:2 podwyższył Robert Zych, po chwili poprawił Michał Blicharz i było już 0:3. Nie minęło 60 sekund, gdy na uderzenie z dystansu zdecydował się golkiper Eduard Vakhidov i piłka, po błędzie jego vis-a-vis, wpadła do siatki. Lecz Niebiesko-żółci tego dnia byli w gazie i po kolejnych 2 minutach swoją bramkę na 1:4 zdobył Adam Mazurek. Tuż przed przerwą na 2:4 straty zmniejszył Vadim Bezus i takim też rezultatem zakończyła się pierwsza odsłona. Po zmianie stron Cyrkulatka podkręciła tempo i kierowana przez trio Skubicz – Mazurek – Sokołowski (piękny gol z wolnego) odskoczyła rywalom na 2:8. Gospodarze co prawda w końcówce nieco zmniejszyli przewagę po dublecie Vadima Koroba, ale ostatecznie SS Cyrkulatka w pełni zasłużenie zwyciężyła 4:9, dzięki czemu ta załoga awansowała już na czwarte miejsce.