( 1 : 2 )
Wiosna 2023 - Totalbet SuperLiga6
  • niedziela, 04 czerwiec 2023
  • 20:00

146' Piotr Milewski Amigos Lindegos
131' Piotr Milewski Amigos Lindegos
116' Tymon Pichla Amigos Lindegos
110' Jan Grzybowski Amigos Lindegos
146' Jan Grzybowski Amigos Lindegos
131' Olek Popecki Amigos Lindegos

Mecz, który przyszło nam oglądać wieczorową porą to spotkanie Wilki z Amigos Lindegos. Obie drużyny miały chrapkę na zwycięstwo, ale wiadomo wygrać może tylko 1 drużyna i to udało się ekipie Wilków. Pierwsze minuty spotkania były wyrównane i nie można było wyłonić pewnego faworyta tego meczu. W 10 minucie na prowadzenie wyszli gospodarze za sprawa Jana Grzybowskiego. Kolejna bramkę ujrzeliśmy w 16 minucie, a strzelcem był Tymon Pichla. Bramka kontaktowa wpadła w 18 minucie, gdy do rzutu wolnego podszedł Kosta Didenko. Do przerwy utrzymał się wynik 1:2. W przerwie meczu zawodnicy Wilków musieli mieć mocna rozmowę z trenerem, gdyż wyszli bardziej zmotywowani i zaangażowani, co przyniosło efekt w postaci bramki w 30 minucie. Strzelcem okazał się Borys Ostapenko, który wyrównał stan meczu. Odpowiedź Amigos Lindegos była błyskawiczna. Piotr Milewski wyprowadza gości na prowadzenie. Gospodarze nie poddawali się i dalej próbowali doprowadzić do wyrównania, co w końcu udało się to w 34 minucie. Drugą bramkę w tym meczu strzelił Ostapenko. Kolejne minuty upływały na walce w środku pola, a obie ekipy miały swoje sytuacje na prowadzeniu. Lepszą skutecznością wykazały się jednak Wilki, które w 45 minucie na prowadzenie wyprowadził Oleh Vasylenko. AL. po raz kolejny długo nie zwlekali z rozpoczęciem od środka i 46 minucie zdobyli bramkę na wagę remisu, a strzelcem był Milewski. Gospodarze wzięli przykład ze swoich przeciwników i również szybko wznowili grę i w już chwile potem zdobyli bramkę dającą prowadzenie. Goście rzucili się aby spróbować wyrwać chociażby remis w tym spotkaniu, ale niestety nie poszło po ich myśli i zamiast tego, stracili kolejnego gola. W 49 minucie wynik ustalił Vasylenko, a mecz zakończył się wynikiem 6:4 dla Wilków, które zakończyły sezon tuż za podium.