( 0 : 3 )
Zima 2023 - 8. Liga
  • niedziela, 12 luty 2023
  • 12:00

149' Łukasz Kwiecień FC Screamers
148' Łukasz Kwiecień FC Screamers
144' Krystian Kiryłowski FC Screamers
135' Maks FC Screamers
132' Krystian Kiryłowski FC Screamers
132' Dzmitry Bałysz Old Young
128' Artem Ruban Old Young
127' Dzmitry Basiuk Old Young
120' Nikolai Radzionau Old Young
113' Dzmitry Bałysz Old Young
111' Artem Żuk Old Young
149' Rafał Żochowski FC Screamers
148' Michał Gołębiowski FC Screamers
144' Łukasz Kwiecień FC Screamers
132' Maks FC Screamers
1Łukasz Kwiecień FC Screamers
1Dzmitry Basiuk Old Young

Niedzielnym popołudniem doszło do starcia w ramach 8 klasy rozgrywkowej, a na przeciw siebie stanęły drużyny FC Screamers vs Grinders. Od samego początku spotkania mecz był bardzo wyrównany i obie drużyny z wielkim zaangażowaniem chciały otworzyć wybij tego spotkania. Ta sztuka udała się Goscią dopiero po 11 minutach gry, w tedy to piłkę do nogi otrzymał Artem Żuk i pewnym strzałem pokonał bramkarza po silnym uderzeniu centralnie w sam dolny róg bramki. Po tym fakcie Grianders  szybko ruszyło za ciosem, co dwie minuty później poskutkowało kolejnym trafieniem, a dokonał tego Dzymitry Bałysz. Nie można, jednak pominąć tu starań Gospodarzy, którzy rownież za wszelka cenę starli się zagrozić rywalom pod ich polem karnym, aczkolwiek nie byli tak skuteczni jak przeciwnicy co znacznie wpłynęło na wynik. W dalszym ciągu meczu coraz pewniej Grinders odnajdywało się na boisku, a to przyczyniło się do zdobycia kolejnej bramki. Po tym fakcie nie ujrzeliśmy już więcej goli i po pierwszych 25 minutach zawodnicy opuszczali plac przy wyniku 0:3. Po zmianie stron nie wiele się zmieniło, dobra jakość gry cały czas towarzyszyła zawodnikom w białych strojach, którzy szybko po rozpoczęciu drugiej połowy zaczęli rozprawiać się z rywalem. Gospodarze zaś obudzili się dopiero na przełomie 32 minuty, od tego momentu ich gra wyglądała coraz pewniej i mały krokami zaczęli odrabiać wynik. FC Screamers w końcowych minutach cały czas napierała na bramkę rywali, jednak dobrze prezentujący się Aleh Babiak niemal za każdym razem ratował skórę Gości. Gdy zegar sędziego wskazywał ostatnie trzy minuty gry, Gospodarze zdołali zdobyć jeszcze dwa gole, lecz finalnie zabrakło im czasu i nie doprowadzili do wyrównania, a mecz zakończył się wynikiem 5:6.