ZINA nowym partnerem technicznym Ligi Bemowskiej!

Z wielką radością ogłaszamy, że marka ZINA, znana z wysokiej jakości odzieży i akcesoriów piłkarskich, została oficjalnym sponsorem technicznym Ligi Bemowskiej. To partnerstwo to nie tylko wspaniała wiadomość dla naszych zawodników, ale także dla całej społeczności minifutbolowej, która dzięki temu zyska dostęp do profesjonalnego sprzętu piłkarskiego.

 

ZINA, będąc największym polskim producentem specjalizującym się w sprzęcie piłkarskim, zapewni naszym drużynom nie tylko nowe, dedykowane stroje meczowe, ale także odzież treningową i sprzęt niezbędny do codziennych przygotowań. To ogromne wsparcie dla Ligi Bemowskiej, które pozwoli podnieść poziom rozgrywek i zapewnić zawodnikom najlepsze możliwe warunki do rozwijania swoich umiejętności.

Ambasadorami marki ZINA są takie postaci jak Szymon Marciniak, uznawany za najlepszego sędziego piłkarskiego na świecie, oraz Grzegorz Krychowiak, wielokrotny reprezentant Polski. Ich zaangażowanie w promocję marki podkreśla jej prestiż i zaufanie, jakim cieszy się w środowisku piłkarskim.

Składamy serdeczne podziękowania firmie ZINA, a w szczególności prezesom: Jackowi Karpińskiemu i Leszkowi Cieślakowi, za zaufanie i gotowość do wspierania naszej ligi. To dla nas ogromny zaszczyt móc współpracować z tak renomowaną marką, która od lat wspiera polski sport.

Dzięki naszej współpracy każda drużyna, która znajdzie się na podium w swojej lidze, może liczyć na Vouchery na sprzęt sportowy, a dodatkowo bony do wykorzystania w sklepie ZINA będą do wygrania w naszych plebiscytach na bramkę kolejki. 

Zachęcamy wszystkich fanów Ligi Bemowskiej do zapoznania się z pełną ofertą marki ZINA, dostępną w katalogu online: https://zina.pl/pl/i/Katalog/52. To doskonała okazja, by wyposażyć się w profesjonalny sprzęt piłkarski, który pomoże osiągnąć sukces na boisku.

Współpraca z ZINA to kolejny krok w rozwoju Ligi Bemowskiej! 

Sponsorzy