( 1 : 2 )
Bostik 5. Liga 6x6
  • środa, 10 lipiec 2024
  • 21:15

135' Błażej Paduszyński RKS Pendrachy
133' Wiktor Cielenkiewicz RKS Pendrachy
132' Filip Jarosiewicz RKS Pendrachy
114' Kacper Pawłowski RKS Pendrachy
140' Anas . Los Blancos
137' Ismail Los Blancos
135' Zaki Saleh Los Blancos
134' Ali . Los Blancos
120' Ismail Los Blancos
103' Ali . Los Blancos
1Ismail Los Blancos
135' Olaf Orełko RKS Pendrachy
132' Bartosz Jarosiewicz RKS Pendrachy
140' Saeed Los Blancos
120' Amin . Los Blancos
103' Ismail Los Blancos

Ostatnim środowym pojedynkiem był mecz w ramach 5 ligi szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny RKS Pendrachy Vs Los Blancos. Na pierwsze trafienie w tym meczu nie trzeba było długo czekać, bowiem już w 3 minucie spotkania Ali pewnym uderzeniem dał prowadzenie swojej drużynie i na protokole widniał wynik 0:1. Po tym zdarzeniu Gospodarze starali się odrobić starte, jednak ciężko było im się przebić przez dobrze sprawujące szyki obronne, które tego dnia świetnie stawały na wysokości zadania. Doperio po 14 minutowych staraniach Kacper Pawłowski przełamał lody i pewnym dobiciem piłki doprowadził do wyrównania. W dalszym ciągu meczu, spotkanie było niezwykle wyrównane, a my mogliśmy być świadkami naprzemiennych, dogodnych okazji, lecz żadna z ekip przez dłuży czas nie mogła wstrzelić się w bramkę. Dopiero pod koniec pierwszej części spotkania Los Blancos za sprawą Ismael zdołała ponownie wyjść na prowadzenie i Goście na przerwę schodzili przy korzystnym wyniku 1:2. Druga połowa to kompletne kompletne przeciwieństwo pierwszych 20 minut, jeśli spojrzeć by na ilość trafień. Po zmienię stron obie ekipy znacznie podkręciły tempo naprzemiennie notując gola za golem. Wyrównany pojedynek trwał niemalże do samego końca spotkania, lecz to sama końcówka należała do Gości, którzy ostatecznie zanotowali dwa trafienia więcej od swoich rywali, a mecz zakończył się wynikiem 4:6.