( 0 : 4 )
Bostik 1. Liga 6x6
  • środa, 17 lipiec 2024
  • 20:30

137' Oskar Górka Cool Team II
122' Oskar Górka Cool Team II
139' Pavel Klimiankou Team Ivulin Rabona
137' Andrey Varapajeu Team Ivulin Rabona
136' Andrey Varapajeu Team Ivulin Rabona
126' Andrey Varapajeu Team Ivulin Rabona
115' Pavel Klimiankou Team Ivulin Rabona
114' Vova Volodzko Team Ivulin Rabona
113' Pavel Klimiankou Team Ivulin Rabona
103' Andrey Varapajeu Team Ivulin Rabona
122' Tomasz Gnypek Cool Team II
137' Pavel Klimiankou Team Ivulin Rabona
136' Artem Khrul Team Ivulin Rabona
126' Pavel Klimiankou Team Ivulin Rabona
115' Piotr . Team Ivulin Rabona
103' Pavel Klimiankou Team Ivulin Rabona
1Mikołaj Lesiak Cool Team II
1Pavel Klimiankou Team Ivulin Rabona

Chwilę przed godziną 21 rozpoczęło się stronie w ramach 1 ligi szóstek, gdzie nie przeciw siebie stanęły ekipy Cool Team Vs Team Ivulin Rabona. Na pierze trafienie w tym meczu nie trzeba było długo czekać i już po zaledwie 3 minutach gry trafienie zanotował Andrey Varapajeu, którzy stręczenie wykorzystał podanie Pavel Klimianoku. Zaraz po tym zdarzeniu Gospodarze jak najszybciej odpowiedzieć na zadany cios, jednak dobra gra bramkarza skutecznie utrudniała im to zadanie. W 13 minucie spotkania Goście wyprowadzili drugi skuteczny cios i od tego momentu weszli na wyższe obroty. Team Ivulin Rabona w przeciągu kolejnych 2 minut zanotowała bylsykaowczne dwa trafienia co do 15 minuty spotkania dawało im pewną przewagę czterech trafień. Po zmienię stron mieliśmy nadzieję, że Cool Team zacznie odbijać się od dna. W 22 minucie spotkani odpowiedniość na swoje barki zarzucił Oskar Górka, który po pięknej indywidualnej akcji zdołał pokonać bramkarza i najdzie na powrót znów zbliży się do drużyny w żółtych strojach. Nadzieję jednak szybko zostały zagaszone w dalszej części spotkania kiedy to Goście znów podkręcili tempo gry i do 26 minuty spotkania doprowadzili do pełnej przewagi 1:6, a to po mału dawało do myślenia kto finalnie sięgnie po trzy punkty po zakończeniu tego widowiska.   W samej końcówce spotkania bywaliśmy świadkami jescze kilku trafień co finalnie zakończyło spotkanie pewnym zwycięstwem Team Ivulin którzy zakończyli mecz z wynikiem 2:9 na swoją korzyść.