( 2 : 3 )
Bostik 7. Liga 6x6
  • czwartek, 25 lipiec 2024
  • 19:00

112' David Smith Warszawa Utd
108' David Smith Warszawa Utd
137' Maksymilian Żyterski NKS Piotrovia
136' Maksymilian Żyterski NKS Piotrovia
133' Maksymilian Żyterski NKS Piotrovia
122' Jakub Grenia NKS Piotrovia
117' Jakub Grenia NKS Piotrovia
104' Maciej Knych NKS Piotrovia
104' Jakub Grenia NKS Piotrovia
136' NKS Piotrovia
133' NKS Piotrovia
122' NKS Piotrovia
104' Maksymilian Żyterski NKS Piotrovia
140' David Smith Warszawa Utd
107' Pasquale Vaccaro Warszawa Utd
Czerwone kartki
1Angel Burgos Warszawa Utd
1Maksymilian Żyterski NKS Piotrovia

O godzinie 19 mieliśmy przyjemność oglądać starcie w ramach 7 ligi szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Warszawa Utd Vs NSK Piotrovia. Na pierwsze trafienie w tym meczu nie trzeba było długo czekać i już zaledwie po 4 minutach gry byliśmy świadkami bramki Macieja Knycha, który pewnie wykorzystał podanie Maksymiliana Żyterskiego. Radaosc ze strzelonego gola nie trwała jednak długo i chwilę po tym zdarzeniu mogliśmy oglądać trafienie wyrównujące, kiedy to lody przełamał David. Od tego momentu obie ekipy naprzemiennie doprowadzony do ciekawych akcji ofensywnych, a to przynosiło kolejne gole i do 12 minuty obie ekipy zdołały na swoje konto zaliczyć po jeszcze jednym trafieniu. W 14 minucie meczu Kuba Grenia wziął odpowiedzialność na swoje barki i pewnie wykańczając sytuację sam na sam z bramkarzem doprowadził do wyniku 2:3. Po zmienię stron NKS Piotrowia nie zamierzała zapewniać tempa i już 2 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy Kuba Grenia pewnym strzałem skompletował swoje trzecie trafienie podwyższając korzystny rezultat do dwóch trafień. Od tego momentu gracze w niebieskich strojach rozwiązali worek z bramkami, a gra z czasem zaczęła przypominać bardziej trening strzałeczki niż zacięta walkę o trzy punkty. W samej końcówce Goście starali się jeszcze odbić od dna, jednak brakowało im dopięcia akcji na ostatni guzik. Finalnie to Gospodarze potwierdzili swoją wyższość ostatecznie wygrywając 2:8.